Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Jel vernik
NAIL-EON jel cila HIGHLIGHTS Limited Edition
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Bizim jel kaplama var Peel Off oje ve strip özellikleri boya. Sadece astar ve baz kat atlarsanız, daha sonra trinak birkaç gün sonra sadece bizim jel cilalar kaldırabilirsiniz.

Polonya da vurgular bizim NAIL-EON jel ile Gelish, jelkot, UV tırnak vernik veya UV cila olarak da bilinir Biz teslim olduğunu özellikle renkli ve anlamlı jel Cilaya inanılmaz güzel tırnak modeli katmanları oluşturulabilir. Bunlar ile. yanardöner jel Lehçe iyi tavsiye, ise size model katmanları jel olarak tırnak oluşturmak, ancak uzun aşınma fırça ve jel ile bırakmak istiyorum Yapmak isterim. Bu jel Lehçe ile Jel vernik UV jel fırçası yardımıyla doğrudan olduğunu şişeden uygulanır. Jel Lehçe Boya gibi geleneksel bir oje olduğunu uygulanan ve daha sonra bir UV jel kür gibi UV ışık altında. Jel vernikler vardır bir süredir çok popüler çünkü rahat. İle sipariş Jel vernik çivi modeli katmanı, tirnak her zamanki gibi oluşturmanız gerekir temizlenmesi ve sızdırabilecek. Bir sonraki adımda çivi pürüzlü çivi ile başladı. Jel vernik ile geleneksel UV jel nedir, fırça ile uygulanan uyumlu ve ideal olarak birleştirilebilir. Sadece jel boya ile çalışır, ancak aynı zamanda gerek Herkesin bildiği gibi UV jel kullanarak. Yaratıcı ve izin vermek senin Hayal başıboş. Biz-si olmak yüksek kaliteli malzemelerle bu boya kaliteli bir ürün almak için emin olabilirsin ki işler, nasıl bize tarafından kullanılır. Bu ışık-tedavi tırnak cilası, UV ünite ve LED ışık birimi kür tedavileri 's!

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.1667
Genel bakış
5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası