Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Renkli Jel
Vylet-Nails Premium renkli jel saf - jel tırnak için açık renkler
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Parlak ve opak modeli yere Vylet-Nails Premium renkli jel saf amaçları olan çivi açık renklerde. Renkli jel jel modelleme bağlamında uygulanan ve UV ışığı altında sertleşmiş. Mühür ile üst kat ekstra parlaklık ve dayanıklılık sağlar.
Canlı renkler çivi birçok durumlar için uygundur. Olup gün gizli veya çarpıcı çeşitli tonlarında saf Vylet-Nails Premium renkli jel ile akşam açık renk çeşitli 's Dressup sets gerçekleştirmek. Renk jel kullanılan efektler tek tek tırnak sanat, genellikle jel oluşturma son katman üzerinde uygulanan gelince de tam kapak olarak olabilir. UV ışık ve herhangi bir sırada yoğunluğunu artırmak için ikinci bir tabaka altında kür sonra üst kat uzun boya tutan ve kalıcı olarak parlar sağlar. Alternatif olarak premium renkli jel inşaat katmanları ile çalıştı. Ürün doğal tırnak üzerinde doğrudan sipariş için uygun değildir. Katman ve bina tabaka astar, ideal olarak en az çivi renk değişikliği ve premium jel ile temas korumak.
viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.8
Genel bakış
5
9
4
0
3
1
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası