Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak salonu ekipmanları / Kozmetik sandalyeler

Kozmetik sandalyeler

Eyer tabure 001B siyah Kozmetik sandalyeler Eyer tabure 001B siyah
99,26 € *
rico salon 206 beyaz Kozmetik sandalyeler rico salon 206 beyaz
252,10 € *
Kozmetik sandalye - konfor içinde pek çok değişik
En önemli özelliği kozmetik adlı müşteri için rahat ve iyi yastıklı koltuk sandalye olduğunu. Düzeltme olanakları, en rahat koltuk pozisyonu her tedavi yöntemi için ayarlanabilir ve stüdyoda kalmak rahat zevktir. Çünkü o rahat çalışma ve pozisyon her zaman diğer her için ergonomik ve müşterilerine ayarları estetisyenlik veya tırnak tasarımcı olarak iyi.

Her şeyden önce ayarlar ve denetim yöntemleri modellerinde farklılık gösterebilir. En basit kozmetik manuel bir koltuğum. Kılavuz denetimi, sırt ve ayak konumunu ayarlayabilirsiniz. Güç tüketen ve biraz sıkıcı olsa da, basit mekanik ama çok makul bir fiyata yansır. Manuel modeller uygun olduğunda özellikle sandalye sık ayarlanması gerekir. Örneğin manikür ile durum böyle. Bu nedenle, yeni kurulan tırnak salonu içinde orijinal ekipman olarak bu modeller de uygundur.

Hidrolik güzellik sandalye daha rahat uyum olanakları açısından getirmek. Genellikle kombine ayarlama mekanizması içerir. Öğeleri el ile veya elektrikli ayarlanabilir olmakla birlikte, sandalyelere ayak pedalı ile çalışma yüksekliği hidrolik kontrol edilir. Pozisyon miktarında ince ayar yapmak, sonra sık sık el hala uygulanmalıdır. Ayrıca küçük ayarlanması gerekir ne zaman bu tür kozmetik sandalye özellikle uygundur.

Kozmetik sandalye maksimum konfor ile gelir. Bireysel parçalar rahat ve sonsuz değişken ayarı izin veren bir uzaktan kumanda ile kontrol edilen birkaç motor. Bağlı olarak ister çift, üç ya da dört kez ayarlanabilir, kozmetik sandalye sandalye motorlarında ilgili sayısına bağlı ve güvenilir bir şekilde eğim açısını denetler. Örneğin koltuk başlığı, sırt, koltuk yüksekliği ve ayak kısmı ayarlanması mümkündür. Sonuç: müşteri veya müşteri kesinlikle rahat olarak kozmetik sandalye ve -ebilmek hayatta daha uzun tedaviler rahat oturuyor.

Tırnak tasarımcıları ve mobil müşterilerinin tam konfor sunmak isteyen güzellik uzmanları, mobil kozmetik sandalye kullanın. Taşınması kolay sandalyeler çok rahat ve esnek bir şekilde ayarlanabilir. Ayrıca burada fayda çeşitli özellikler ve ayarlanabilme akupunktur uzmanı olarak tedavi.

Önemli bir nokta kozmetik koltuk döşeme olduğunu. Bu müşteriler için rahat bir yandan Öte yandan ama aynı zamanda kolay ve hijyenik temiz olmalı. Çoğu zaman, bu nedenle yüzeylerin deri veya benzeri malzemeden oluşur. Kolay bakım yüzeyler dezenfekte, yüzeysel toprak nemli bir bez ile kolayca kaldırılabilir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€