Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak uzantıları / Hava fırça İpuçları

Hava fırça İpuçları

Filter articles
Kama Tasarım İpuçları Hava fırça İpuçları Kama Tasarım İpuçları
6,25 € *
7,18 € / 100 g
Airbrush İpuçları Hava fırça İpuçları Airbrush İpuçları
dan 1,89 € *
3,78 € / 100 g
Tırnak sanat için Hava fırça ipuçları

Doğal çivi ve kırılgan ve her zaman dünya ister bir bayan olarak güzel büyümez. Tırnak bakım ürünleri çoğu cilt saldırı ve kumaş kuru çivi, çivi kırılgan olabilir. Bu can sıkıcı ve gerçekten olmamalı - ellerini acı olmamalı çünkü. tırnak korunacak ve daha hala yapay tırnak, mükemmel bir çözüm olan güzel yapılırsa. Çivi İpuçları (yapay tırnak temel formu için teknik terim olduğunu) ve tüm akla boyut ve şekillerde mevcuttur onlar kişiselleştirilebilir. Boya, pul, çıkartmalar ve takı ipuçları tercihlerinize göre değişir sağlamak. Her şey doğal çivi ile mümkündür, bir çivi bile mümkündür. Kataloğumuzda sayfalarda küçük hacimlerde yapay tırnak çeşitli yanı sıra düşük maliyetli, büyük paketlerin bulacak ve siz tırnak salonu biliyoruz, hem de doğru sıralama kutuları, eve getirmek için kişisel küçük tırnak stüdyo düzen getirmek.

Tırnak sanat airbrush tırnak uçları Belirli bir türüdür. hazır tasarlanmış ipuçları çizgiler, çiçekler, kelebekler veya daha fazla farklı motiflerle, parlak tek veya çok renkli olabilir. Eğer konu aşık eğer mükemmel, kolayca eve gelemez çivi, şeklinde.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€