Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat?
Kristal taşlar görüntüleme (yuvarlak) 1 mm
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Gümüş boncuk uygulaması görüntü çok basittir. Böylece, hokkabaz asil etkileri neredeyse sınırsız. Mevduat olarak bireysel adet, gruplar veya değişik ölçülerde dağınık çivi üzerine uygulanabilir. Kullanım kolaylığı ve uygun Temizleme ekran özellikle yararlıdır.
Kristal taşlar dan inciler ile tırnak sanat tasarım görüntülemeden önce 1 mm (yuvarlak) tırnak her zamanki gibi ayarlanır. Astarlanmalıdır doğal tırnak üzerinde istenilen C eğrisi katmanlar halinde oluşur. Hala nemli son kat, akrilik, fiberglas veya jel rhinestones yerleştirilir. İçin fırça jel ile ıslatılmış, taş sopa fırça için kolay ve çivi yerleştirilebilir. UV ışık jel ya da kuru hava için akrilik modeli katmanları altında sertleştirme tarafından rhinestones olan istikrarlı bir çivi olarak sorumlu. Parlaklık, sürekli destek ve fazladan bir sızdırmazlık sağlar. Özel jel ile tedavi ve tırnak için uygulanan bıkmış. İstenilen kalıcı parlaklık Fince tırmalamak-direnen Temizleme ve parlatma uygulanması yoluyla alır.
Boyutlar
+
0.025 Metre (m)
0.005 Metre (m)
0.025 Metre (m)
Görüşleri
+
Toplam inceleme
1
Genel bakış
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası