Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat?
Kedi hologram görüntüler 3 x 6 mm
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Ne zaman parlak yuvarlak hologram ekran 3 x 6 mm 12 renkleri göz kamaştırıcı kediyi ideal ve olayları çarpıcı tırnak dahil. Gözyaşı damlası şeklinde rhinestones Modellagemasse içinde preslenmiş ve buna göre tedavi için malzeme bağlı. Dayanıklılık ve uzun bir sızdırmazlık sağlar parlaklık.
Tırnak sanat dahil olmak gibi daha önce kedi gözleri görüntü akrilik veya jel tırnak dikkatle yüklü olmalıdır. Doğal tırnak eğe ve hırpalanmış. Bir astar astar tırnak üzerinde gerekli yapışma sağlar. Katman katman modeli pozisyon çivi ile C eğrisi tarafından eklenen yapısının son katmanında oluşan, rhinestones kedinin arzu hologram dan 3 x 6 mm ekran ve ile sertleştirilmiş veya ile kurutulmuş. Yani, mevduat yapay tırnak içinde uygun. Üst kat, uzun dayanıklılık ve yüksek parlaklık için uygulanır. Mühürleme jel tırnak üzerinde ince bir tabaka boyalı ve altında 2-4 dakika boyunca ışık UV sertleştirilmiş. Temizleme ve parlatma ile son tedaviden sonra uzun bir süre için çivi parlar ve kalıcı olarak çizilmeye dayanıklı.
Boyutlar
+
0.025 Metre (m)
0.005 Metre (m)
0.025 Metre (m)
Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası