Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Sıvılar / Temizlik, dezenfeksiyon ve Kaldırma
nded tırnak narenciye hafif - nazik doğal tırnak Temizleme temizleyici
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

nded tırnak temizleyici Narenciye hafif içinde% 30 izopropil alkol - Tırnak Temizleyici Narenciye yumuşak sıvı temizler hem de bir narenciye kokusu uygulamasında hoş bir iklim sağlar, dezenfekte sadece emin olun. Tırnak Temizleyici Tırnak sanat ve tırnak modelleme tüm adımlar için uygundur ve uzun ömürlü ve parlak tırnak kreasyonları için en iyi koşulları oluşturur.

Önemli bir tırnak Temizleyici sadece oje uygulayarak veya malzeme modelleme önce, örneğin, çivi temizlemek. Ayrıca Gelmodellage sırasında tırnak temizleyici iyi bir iş yapar. Sonuç olarak, jelleşme tabakaların işlenmesi sırasında meydana terleme kolay ve tam bir çıkarılabilir. Temiz bir yüzey sonraki katman için önkoşul mükemmel yapışır zaman. Hafif ve temiz bir Zellette uygulanır doğal tırnaklar için böylece özel olarak uygun bu sonra üzerine silinir uzun tırnak, temizlik ve yağ gereksinimlerini karşılar kadar. İnatçı jel veya fiberglas daha kolay tırnak plakası batırılmış edildiğinde dökülmek kalır. işin çeşitli temizleme, dezenfekte etme ve mesafe için sıvıların tırnak salonu büyük miktarda, bu yüzden, 100 5000 ml üç konteyner boyutlarında hafif nded tırnak temizleyici Narenciye gerekli yoktur. Temizleyiciler doldurulması ve çıkartılması için şişe Eşleşen burada da mevcut mağazası. NDED Tırnak Temizleyici Citrus Hafif - Narenciye-Soft Premium Tırnak Temizleyici tırnak modelleme, manikür ve pedikür için Gelschwitzschichtenentferner profilli edilir.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası