Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Akrilik
Akrilik renk toz özel uzun süre dayanıklı ve parlak tırnaklar için
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Yenilikçi Gan durur ve engeller bir canlandırıcı kullanımı ile nded Akrilik renk toz, doğal tırnak veya sanat tirnak olduğunu görsel olarak istenmeyen sararma ve renk değişikliği. Bu yüksek kaliteli toz kullanımı sınırsız daha fazla yaratıcılık vardır. Böylece optik efekt elde bazı tırnak tasarımcıları renkleri birbirleri ile karıştırın. Bu ürünün kullanımı oldukça basittir. Diğer akrilik pudra gibi kullanılır. Uygulama, ürün akrilik sıvı ile karışık olması gerekir. Yere karıştırdıktan sonra dairesel hareketler üzerinde parmak tırnak ucu hızlı olmalı uygulanan ve tirnak üzerine dağıtılmış. En yüksek noktası C-eğri üzerinde uygulamak gerekir nerede doğal tırnak ucu geçiş olduğunu. Bizim akrilik renk toz var sadece 30'dan fazla gözde renk ve çeşitleri, aynı zamanda farklı boyutlarda 5 g, 30 g veya 500 g, böylece her isteğinin yerine getirilmesi. Bizden bu ürünü sipariş rakipsiz fiyatlar Bu stüdyo kalitesinde yararlanabilir. nded Akrilik renk toz aşağıdaki renklerde kullanılabilir: saf siyah, parlak altın, saf kahverengi, saf yeşil, beyaz, saf sarı, saf kırmızı, saf saf, mavi turuncu, turuncu, papaya, tutku meyve, pembe kiraz, ışıltı leylak rengi kakao, kırmızı sarı limon, yeşil armut, üzüm, karpuz, ışıltı, ışıltı ışıltı, beyaz, parlak akçaağaç, glitter koyu kahverengi, siyah ışıltı ışıltı elektrik Gümüş Mavi, fuşya, ışıltı bakır ışıltı Russett, tuğla glitter, parlak sarı pırıltılı portakal, Pastel pembe, pastel şeftali, pastel sarı, pastel yeşil, pastel mavi, mango, pembe, neon sarı, pembe neon, neon turuncu, neon yeşil, neon mavi, çok renkli, gümüş pırıltılı, bakır ışıltı, pembe ışıltı, mor ışıltı, ışıltı turkuaz, yeşil ışıltı, altın, yeşil, kırmızı ışıltı.

Mühür
+
talimatlar
+

1. Adım: Akrilik sıvısını bir cam kabın (Dappen çanağı) içine doldurun.

2. Adım: Şimdi akrilik fırçasını alın ve akrilik sıvısına batırın.

3. Adım: Fırçayı akrilik sıvısına batırın ve ardından sıvıyı iyice emmiş fırçayı istediğiniz renkli akrilik tozuna sürün.

4. Adım: Damlacığı tırnağınızın ucuna koyun ve frenchli ucu şekillendirin.

5. Adım: Frenchli uç kuruduktan sonra tırnağı oluşturmaya devam edebilirsiniz.


İpucu: Mükemmel Smile-Line için bir şablon var ve buna Edge Trimmer (kenar kesme aleti) deniyor.Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.6614
Genel bakış
5
179
4
61
3
9
2
2
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası