Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler

Biz uygun ama güvenli değil sadece o öder

Ön ödeme, kredi kartı veya PayPal ile ödeme seçeneklerine sahipsiniz. Lütfen farklı ödeme opsiyonları için çeşitli şartları inceleyin.

Ön Ödeme

Ön ödeme ile bize avans ödemesi yapmış olursunuz. Bu durumda, ödemeniz hesabımıza gönderildiğinde ve sistemimiz bunu işleme koyduğunda sizin siparişiniz de işleme alınır. Bu işlem, ödemenin alınmasından sonra bir ila iki iş günü sürer.

Eğer bir banka havalesi yapmaya karar verirseniz, aşağıdaki bilgilerin kullanım amacı bölümüne girildiğinden emin olun. Eksik havale bilgileri işlemin yapılmasında gecikmelere neden olabileceğinden ve bizim de buna yapacak bir şeyimiz olmadığından, müşteri numaranız ve/veya sipariş numaranızı girmeniz önemlidir. Uluslararası bir havale yapıyorsanız, lütfen IBAN ve BIC kodlarımızı kullanın. Sorunsuz işlem isteniyorsa, tanımlanan havale bilgileri de bu tür para havaleleri için önemlidir.

Kredi kartı

Kolay, güvenli ve kolay

Kredi kartı ile ödemek istiyorsanız, kredi kartı alanına istenen bilgileri girmeniz yeterlidir. Ödemeniz doğrulandığında, siparişiniz sevkıyat bölümümüze gönderilir. Mağazamızda sadece VISA ve MASTERCARD kredi kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz. 3D Güvenlik prosedürüne katılım zorunludur; bankanızdan veya kredi kartı şirketinizden bu konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ürünleriniz sevk edilinceye kadar kredi kartı hesabınıza ücret tahakkuk ettirilmez.

PayPal

Sicherererer ödeyin

Eğer bir PayPal hesabınız varsa, ödemenizi bize elektronik olarak havale etmek için hesabınızı kullanabilirsiniz. Bu banka havalelerinden daha hızlı bir seçenektir. Sistemimiz ödemenizi kayda aldıktan sonra siparişiniz sevkıyat bölümümüze gönderilir.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası