Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
NAIL-EON UV oje saf - yoğun jel kaplama bütün çivileri
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Kim saf renkler ve saf NAIL-EON UV tırnak cilası ile de tavsiye uzun süre dayanıklı tırnak tasarım önem vermektedir. Jel kaplama, doğa de olarak akrilik veya jel tırnak için uygundur. Birçok parlak renklerde kullanılabilir bir dayanıklı kaplama altında UV ışık ortaya çıkıyor.

NAIL-EON UV-ebilmek var olmak onun geniş renk aralığından kahverengi pembe oje ile saf istenen olmak için çok az. Jel kaplama eşit bir baz kat doğal çiviyle modellenmiş yapay tırnak üstünde ya da bir destek olarak uygulanabilir. Ne olursa olsun, çivi dikkatle manikürlü, modellenmiş ve önemli olmasıdır temizledi. Tırnak sanat ne olursa olsun bir astar uygulaması da gereklidir. Tırnak yüzeyi bağlı olarak temel ceket ve ter katman veya akrilik veya jel tırnak boya istenen Renk uygulamalı kalır. O zaman tedaviyi UV lambanın altında. Ter elde edilen katman bizim temizleyiciler yardımıyla kolayca kaldırılabilir. Final mühürleme üst kat yolu ile elde edilir. Mühürleme cila tedavi ter elde edilen katmanından UV lambası altında sonra serbest olmalı.

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.7222
Genel bakış
5
15
4
1
3
2
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası