Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
NAIL-EON UV oje ipek - saten ve dayanıklı çivi
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

İpeksi parlak tırnaklar, akşam gelince günlük kullanım için de uygundur. NAIL-EON UV oje ipek geleneksel bir oje gibi uygulanabilir. UV ışık ile kür tarafından bu ürün, yüksek mukavemet ve dayanıklılık içerir.

NAIL-EON UV oje ipek akrilik veya jel yapılmış yapay çivi gelince uygun olarak doğal tırnaklar için mi. Baz kat doğal tırnak, tırnak yüzeyinde sertleşme elde edilen terleme katmanda tutulan bir baz kat olarak eklenmelidir. Ne olursa olsun, bir astar güvenilir yapışma için gereklidir. Çiviyi sonra NAIL-EON UV hazırlıktır oje ipek istenen gölgede uygulanan ve ultraviyole ışıkla tedavi. Unutmayın katman kalınlığı tam bir tedavi elde etmek mümkün olduğunca ince olması gerektiğidir. Terleme tabaka kaldırılır, renkli ipek çivi farklı şekillerde şimdi daha da işlenebilir. Ya bir mastik olarak üst kat hemen uygulanır, tırnak sanat önce alternatif olarak uygulanabilir.

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası