Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
NAIL-EON Jel Boya MAGIC MANYETİK
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Bizim jel kaplama var Peel Off oje ve strip özellikleri boya. Sadece astar ve baz kat atlarsanız, daha sonra trinak birkaç gün sonra sadece bizim jel cilalar kaldırabilirsiniz.

Jel ile en güzel sanat tırnak oje olabilir Sihirli kreasyonlar. Renkli boyalı tırnaklar şimdi ait Gündem. Sen-si olmak daha ve Tırnaklarınızı boya değil ister misiniz? O zaman biz sadece bir şey var! Bizim NAIL-EON jel tırnak cilası magic Manyetik Tırnaklarınızı da diğer tüm büyülü bir görünüm kazandırır. büyülü olabilir. O çok doğal tirnak idealdir hem de yapay bizim sihirli manyetik jel metalik jel cila oje normal olarak almak veya bizim Mıknatıslı Kalem veya bizim kayıt mıknatıs ile hassas desen çekin. Güzel tırnaklar için renkleri çok çeşitli yararlanmak ve parlak nokta koydu. Uygulama çok basittir. Sen-ebilmek kullanma Vernik bir oje gibi jel ve onu UV altında iki dakika süreyle tedavi Lights out. Terleme katman kaldırılırsa, iş zaten sona erer. Onun bal jel etkisini düz tırnak cilası kendisi kadar uzanır. Yani görmek için tirnak ve iş dosyalama hiçbir çirkin fırça darbeleri pişirme gerekli değil. Altı hafta kadar bir raf ömrü için sabırsızlanıyoruz. O kesinlikle günlük kullanım jel olarak, splinter değil için uygun yapılır ve çizilmeye dayanıklıdır. Sen-ebilmek kullanma o bir temizleyici ve turuncu bir tahta sopa ile farklı bir renk isterseniz, kaldırın. Eğer tamamen bu boya ile memnun olacaktır. Kullanımı Eğer Ürünlerimiz Avrupa Tüm taleplerini en yüksek kalitede Standartlara tabi olup UV jel araştırma kesme kenarında üretilmektedir.

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.55
Genel bakış
5
12
4
7
3
1
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası