Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
Kalıcı Oje NAILEON Tırnak Cilası Cıplak - Pastel Mat Tırnak Tasarım
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Kalıcı oje NAIL-EON tırnak cilası cıplak modellik tırnak, donuk tonlarda zarif tırnak oluşturur. Doğal ve yapay kaplamalar uygulanabilen sağduyulu jel tırnak ve akrilik modeli tasarım tırnak mümkün ile birlikte ideal uygundur. Kür ve top ile daha uzun raf ömrü için tırnak yüzey temizleme sonra kat mühürlendi.

Kalıcı oje NAIL-EON tırnak cilası cıplak veya modelleri manikürlü tırnak cilası çıplak olduğu için tırnak yüzeyinin temiz süpürge ile jel boya işi için. UV ünite altında sertleşmesine, bir baz kat karşılık gelen pad doğal tırnak oluşturur, ter elde edilen katman tırnak kalacaktır. Çeşitli pastel tonlarında mevcuttur, UV tırnak cilası, o zaman geleneksel bir oje uygulanan ve tedavi. Alternatif olarak şimdi üstünde belgili tanımlık tırnak sanat işlenebilir, mühür üst kat ile doğrudan yapılabilir. Ayrıca bu UV ışık ve ter tabakası altında tedavi.

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.6296
Genel bakış
5
22
4
2
3
2
2
0
1
1

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası