Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler

Geri Almaya ilişkin Açıklama

Sözleşmeden, 4 hafta içerisinde nedenler belirtmeksizin yazılı olarak (örneğin mektup, faks, e-posta yoluyla) veya mal, sürenin bitiminden önce size teslim edildiğinde, malı geri göndererek geri çekilebilirsiniz.

Süre bu açıklamanın yazılı olarak ele geçmesiyle başlar, ancak alıcının teslim almasından önce (geri gönderilen benzer mallarının teslimatında, ilk kısmi sevkiyatın ele geçmesinden önce) başlamaz. Rücu süresinin korunması için, rücunun ya da malın vaktinde gönderilmesi yeterlidir.

Rücu istemi, aşağıdaki adrese gönderilmelidir:

nded e.K.
Arndt Leonards
Talbenden 17
D-52353 Düren - GERMANY
Telefon: +49 2428-8198991
Faks: +49 (0)2428-5088618
E-Posta: info@nded.com

RücudanDoğan Sonuçlar

Etkin bir rücu halinde karşlıklı olarak alının para veya mal geri verilmelidir ve gerekirse elde edilen yararlar (örneğin vergiler) iade edilmelidir. Aldığınız malı tam ya da kısmen geri verecek durumda değilseniz veya onu sadece kötüleşmiş bir halde geri verebilirseniz, bize değer tazminatı ödemeniz gerekli olabilir. Bir malın kötüleşmesi, bir mağazada mümkün olduğu kadar sadece onun münhasır test etmesinden kaynaklanırsa, işbu yönetmelik geçerli değildir. Üstelik, amaca uygun kullanımdan dolayı malda meydana gelen bir kötüleşme için değer tazminatı ödeme yükümlüğünü, kendinize ait mir mal olarak kullanmayarak ve değerini düşürebilecek her şeyden kaçınarak, önleyebilirsiniz. Paket olarak gönderilebilen mallar bizim hesabımıza ve riskimize geri gönderilir, fakat eğer teslim edilmiş mal sipariş edileninki gibi ise ve geri gönderilen malın fiyatı 40,00 avroyu aşmazsa, ya da aşması halinde, değer tazminatı ya sözleşmeye göre anlaşılan kısmen ödemeyi henüz gerçkleştirmemişseniz, geri göndermenin masraflarını sizin hesabınıza borç yazılacaktır.

Ödemelerin geri verilmesine ilişin taahütler 30 gün içerisinde gerçekleştirilmelidir. Süre, sizin için rücu açıklamanızı göndermekle veya malın geri gönderilmesiyle, bizim için ise, teslim almakla başlar.

ÖzelTalimatlar

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası