Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Vylet-Nails Studio Edition

Vylet-Nails Studio Edition

Filter articles

Vylet-Nails Stüdyo-edition size jel tırnak için ihtiyacınız olan herşeyi sunuyor. Vylet-Nails ürünleri üreticisi doğrudan gelir, yüksek kaliteli ve kolay sunuyoruz. Şey ama suni göz yapay tırnaklar heykel için UV jel bir dizi Vylet-Nails Studio Edition! jeller incecik işlenmiş olabilir, onlar ve doğal tırnak üzerinde kolayca yalan bile yapay tırnak olarak tanınabilir değildir telkari tarafından işlenebilir. Vylet-Nails ürünlerden Bu teklif jel çivi çivi tüm faydalarını heykel: onlar, süreç kolay istikrarlı ve esnek, ve onlar güzel görünüyorsun. Ayrıca, renkli boyalar, sökücüler ve diğer sıvıların jel tabaka saldırdı değildir nedeniyle doğal çivi korumak. çivi ve eki tarafından korunmaktadır geçmiş zorluklara kurtarılır.

Burada, Vylet-Nails Stüdyo-edition dilediğiniz her şeyi sunuyor. Tüm UV jel ürünlerinin diğer serileri uyum ile birlikte ve As birlikte kullanılabilir. 1 astar - ve neon renklerde metalik efektler için 2 faz jel, yüzey ve renk jelleri, ve renk jeller Glitzergels üretici tarafından tüm ürünler mevcuttur. Size en kaliteli garanti edemez ve bütün Avrupa standartlarına uygundur. jeller Vylet-Nails Studio Edition ayrıca alerjisi olanlar için uygun vardır.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası