Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Vylet-Nails Revolution

Vylet-Nails Revolution

Filter articles

Yapay tırnak iyi bir şey vardır. Nispeten dayanıklı, onlar kararlı ve doğal tırnaklar yok edeceğini bir sürü yapmak. Yüksek, tüm bakım ve hemşirelik genel olarak lak altında olmasına rağmen, acı, doğal tırnak korumak, sık dosyalama ve diğer tedaviler bitirme parlak. Yapay tırnak mutlaka yapay tırnak gibi bakmak gerek - bu da doğal bakalım.

Vylet-Nails-Devrim yapay tırnak aşırı modelleme basitleştiren UV jelleri serisidir. jeller mümkün doğal tırnak üzerine nazikçe dinlenme değil, çok ince ve ince tabakalar model yapmak - sıklıkta çivi çivi ile durum setleri - "Uygula kalın. Neredeyse doğal tırnak algılanamaz oturup ince çivi anlamına gelir Vylet-Nails-devrim, diğer yapay tırnak gibi ve akla gelebilecek her türlü tasarım izin korunur. Basit renk jeller ek olarak, biz de gösteriş etkisi ile metalik tasarımı jeller yani olabilir, ince glitter parçacıklar olduğu gibi neon ve pastel renkler olarak altın, gümüş ve bakır bulundu. Tabii ki bir Fransız manikür bakmak görünebilir çivi üretilen basit Vylet-Nails-devrim ile mümkündür, onlar sadece rengi yumuşak ve onları mümkün olduğunca doğal bir görünüm.

Vylet-Nails-Devrim mükemmel eşleştirildiği bir ürün serisidir. Ve daha fazlası - Sen jel tırnak modellenmesi için gereken her şeyi bulabilirsiniz! Ve Kataloğumuzda etrafına bir göz atın ilham.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası