Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Elements baz jel
Ayrıntılar
+
Çünkü her zaman kolay manikürlü eller değil el ve tırnak stres her gün yüksek düzeyde maruz kalır. Günlük yaşamda temizlik ürünleri tırnakların olarak, örneğin, hasar çok şey vardır. Yine de, güzel tırnaklar bir rüya kalır. Yapay tırnak ipuçları ve modeli katmanı jel veya doğal Tırnaklar çok iyi korunan akrilik ve eller temiz bakmak. Doğal çivi istenilen uzunluğa ulaşır, jel ipuçları olmadan çoğaltılabilir. Jel ve renkli jel UV en güzel kreasyonlar oluşturmak için pek çok farklı ürün olabilir. Diğerleri arasında çok geniş bir seçim priming bizim Vylet-çivi elemanları olduğunu Vylet-çivi öğeleri her modeli katmanı mükemmel temelini oluşturan jel. Bu, en yüksek kalitede tüm ürünler gibi ve uzun bir raf ömrü vardır. O Güvenli çivi için yapışır ve neredeyse imkansız Asansör modeli mümkün kılar. Astar jel doğal tırnak için nazik ve ipuçları yanı sıra bir saf doğa çivi takviye ile bir bina için kullanılabilir. Bize ve ürün test. Sen bizim astar jel ile memnun olacaktır. Sen-ebilmek da yaratmak güzel modeli katmanları ve Naildesigns. Jel kaçırmayın isteyeceksiniz.  
Boyutlar
+
0.069 Metre (m)
0.071 Metre (m)
0.042 Metre (m)
viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.5
Genel bakış
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası