Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Elements 1 Faz jel t
Ayrıntılar
+
Sen bakımlı eller ve uzun tırnaklara, ama bu başarmak istiyorum değil, çünkü senin çivi iptal? Sonra kaç başkalarına sen gider Kadınlar da. Ama hiç kimse temiz eller ve olmalıdır uzun tırnaklar için Onsuz. Tabii ki orada bir artış olasılığı Onlar hemen, kırmak, ancak doğal çivi bir uzantısı olmalıdır Nail ETKÝLÝ düşünme. UV jel ve renkli jel ile çok fazla olması ulaşmak ve yapay tırnak Vylet-çivi ürün bakmak Çok belli ki dışarı madde. Bizim Vylet-çivi öğeleri içinde 1 aşama jel Boyut 15 ml mükemmel işlenebilir. O-ebilmek var olmak için tüm katmanlar Model kullanılmalıdır. Jel bir tutarlılık vardır, o olur Kullanımı kolay yapar ve kenar boşluklarına çalışmaz. Sayesinde onun Bal etkisi kendisini sorunsuz tercih ediyor ve böyle ayrıntılı önler Dosyalama iş. Sen-ebilmek kullanma o için tüm modeli yer katmanları da olabilir O da mükemmel Vylet ile daha iyi dayanıklılık için astar jel çivi ve jel mühürleme parlak birleştirilebilir. İkna bizim jelleri, kendisidir. Siz de özellikle bu olduğunu jel üretim tamamen hayran olduğunu. Biz uzun vadede garanti Üretici deneyim, en iyi hizmet, ürünlerimizin yüksek kalitesi.
Boyutlar
+
0.065 Metre (m)
0.07 Metre (m)
0.042 Metre (m)
viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası