Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Oluşturucu Jel
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Oluşturucu Jel

Filter articles

Çivi sanatı kolay değildir. Bu kurallar ve tedbirler hijyen, bakım ve işçilik ile çok farklı malzemelerin akıllıca kullanımı, bilgi ile bağlı. Yapay tırnak kullanılması halinde, sadece, ama prefabrik formları sıkışmış değil doğal tırnak hazırlanmıştır. odak sadece kapalı değil de muhafaza edilmesi ve korunması tırnak üzerindedir.

UV-up jelleri bu bakım devralacak. Onlar yapay tırnak yerleştirilmeden önce bir tehlikeye çivi, iyi yastıklı sağlayabilirsiniz doğal tırnak, temeli doğrudan uygulanır. Bu yapay ve doğal tırnak arasında mekanik uyaranlara hareket kaynaklanan basıncı azaltmak için önemlidir. Ve her şeyden önce, ince fakat etkin ve döşeme bakımı çok daha iyi, kolay ve göremiyorum bu nedenle çok tutulan tutarak yapay tırnak gevşetin.

Yelpazemizde UV-up jelleri özenle yapılır. Çok esnek ve kullanımı kolay, ince uygulayabilirsiniz. Biz size açık ya da pembe jel tercih bağlı olarak, farklı sürümleri sunabilir. Ayrıca seçim yükseldi. Olduğu gibi tüm ürünlerimiz, ancak ev içi kullanım için katalog küçük ambalaj büyüklükleri bulunabilir fiyat açısından özellikle büyük miktarlarda, dükkanlar ve profesyoneller tırnak ilgi vardır.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası