Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / LED Jelleri
NAIL-EON LED/UV jel priming Lehçe özel baz kat - jel
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Baz kat jel ile modelleme çivi için vazgeçilmezdir. İlk katman jel tırnak değil renksiz ve jel tırnak veya doğal tırnak üzerinde jel kaplama yapışma sağlar emin olacağım. NAIL-EON LED/UV jel Lehçe özel baz kat ince viskozite olduğunu ve kolay uygulama.

Baz kat astar ile kaplı doğal tırnak üzerinde jel ilk tabakası olarak uygulanır. O bina jelleri de jel kaplamalar gibi karşılamak için idealdir. Düşük viskozite baz kat fırça üzerinde üstünde belgili tanımlık tırnak oje gibi o zaman doğrudan ıslak astar dahil edilebilir kaplama NAUL EON jel. Kür izlemek mümkündür sonra UV - altında ışık. LED kür yararı daha kısa maruz kalma süresi olur. Kat Bankası priming jel kullanılan bir jel modeli konum, çivi de ince boyanmış, ama sonra sertleşti. Terleme tabaka kaldırılır sonra jel yapısı jel ilk katman uygulanır. Seçilebilir güvenlik bu jel katman şeffaf, böylece doğal tırnak değil sonraki renk jelleri tarafından döner. Bizim Lehçe özel NAIL-EON LED/UV jel da kullanılabilir, üst kat bitirmek jel modelleme sunmaktadır.

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
talimatlar
+
NAIL-EON UV cila özel baz kat bizim uzun süreli mükemmel olarak UV jel kaplamalar için çok uygun.

Adım 1:Eğer dosya tarafından doğal tırnak uçları istenilen şekle hazırlayın. Geri cuticles itmek ve çivi bir arabellek ile biraz kararmaz.

Adım 2: Şimdi bizim NAIL-EON UV cila özel baz kat ince bir tabaka devam edin ve bu ilacı 2 dakika ışık birimi. Lütfen ter tabakası kaldırmaz.

Adım 3: Bizim UV jel kaplamalar ile tırnak boyama ve ayrıca hafif ünitesinde tedavi edebilirsiniz.

Adım 4:Seal kaplama özel NAIL-EON UV üst kat sanat Nr. 1054 tabakası ile çivi. Sonra kür, ter tabakası ile temizleyici lütfen kaldırın.Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.4048
Genel bakış
5
42
4
36
3
4
2
2
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası