Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Termo Jel
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Termo Jel Termo Jel Termo Jel farklı renkte 50'nizi bulun Favori renginiz için

Termo Jel

Termo Jel - renk oyunları, jel üzerinde tırnak

Termo renkli jel türevleri üzerinden hassas için abartılı

Termo renk jelleri, birçok farklı renk kombinasyonları mevcuttur. Bu güzel tırnak hangi mükemmel şekilde ayarlanmış mümkün hale getirecek ayrıca kişisel tarzı yanı sıra, özel durum. Renk değişikliği tarafından tanımlanmış çıkış rengi ve bir nüans için yerini alacak veya gölge aynı tarzda çok çeşitli tasarımlar nail ortaya tek bir adımda. Özellikle zeki ek etkileri varyasyonlarından glitter pigmentler ile ortaya çıkacak, inci ışıltı veya parıldayan saydam flip flop jelleri ayrılmaz parçaları ile.

 

Termo gibi renk jelleri çalışması

Onların yanıt-e doğru farklı sıcaklık koşullarında termo renk jeller için özel bir şey. Adım adım kadar ikinci bir tanımlı ses değişti ısı artan renk jel uygulama oluşur açış. Tirnak, renk değişimi yavaş yavaş yer alır, çünkü tekrar tekrar ve heyecan verici farklı görünür. Sıcak bir parmak tırnak üzerine yerleştirildiğinde, renk değişikliği de oluşabilir. Çevre ve tırnak yüzeyinin soğumasını sonra ahır yine değişti.

Bu akşam özellikle etkili olabilir: aynı zamanda soğur tırnak elini soğuk bir içecek ve böylece kısa sürede rengini değiştirir. Düz-se bile açık havada, termo UV renk jelleri etkisi için tipik özel renk sıcaklıkları sakin.

 

Uygulamada tırnak

Renkli jel, mühürlü önce son katman modeli konum tırnak temsil eder. Tırnak her zamanki gibi oluşturulur: bir astar sonraki tutuklama ya da jel bina temeli tırnak uygulanır. Jel tırnak mükemmel bir C eğrisi inşaat sonra ince renk jel tirnak ve UV lambası altında tedavi uygulanır. İstenilen renk yoğunluğu elde etmek için bu işlem tekrarlanabilir. Dikkatli kür elde ince tabakalar jel tarafından iyi önemlidir. Hangi eylemleri olarak uzun bir mühür Thermogels renk yoğunluğunu sürekli bir üst kat bitmez. Üst kat sertleştirilmiş UV ışığı altında ve daha sonra gecleanert veya kabul petrol cilalama ile. Yani parlak renkler ve heyecan verici değişiklik oyun parlak tırnaklar vardır.
Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası