Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Soak- Off Jel
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017

Soak- Off Jel

Filter articles
1 2
NAIL-EON Jel Boya Çivi Sökücü Soak- Off Jel NAIL-EON Jel Boya Çivi Sökücü
dan 2,39 € *
2,39 € / 100 ml
NAIL-EON Remove Wraps Soak- Off Jel NAIL-EON Remove Wraps
dan 2,82 € *

Tırnakları küçük yarıklar ve çatlaklar da geliştirmek için giyilmelidir büyür. Bu ancak, çirkin ve aşırı durumda görünüyor gerçekten görünür önce bu rahatsız edici oldu. Tırnaklarda küçük usulsüzlük çatlaklara yol açabilir için, köşeler ve patlak olabilir parlaklık kaybolur. Bu doğal tırnakların bir sorun değildir, ama bu da yapay tırnaklar için de geçerlidir.

Emmek-Off Gel mekanik uyaranlara uygulamadan tırnak ipuçları düzeltir. jel kolayca dosyalama yaparken otomatik olarak doruklarına yumuşatma bu çabanın en aza indirir, uygulanır. Gelnägeln yılında tırnak jel azaltarak çalışır erir ve kendiliğinden yayılan etkisi aktif hale kolayca nüfuz eder.

Ama içinize çekin-Off sistemi jeller daha fazlasını da yapabilir. Onlar doğal çivi uygulanabilir, bunlar çivi modelleme basitleştirmek, glitter etkileri ve doğal çivi getirmek için doğal olarak yeniden çözünmüş ve jeller olabilir. Emmek-Off Jelleri ışık-kür, bunlar uzun bekleme süreleri veya özel equiment olmadan, bir UV lamba altında yer almaya gerek kalmadan, doğal ışık etkisi altında çok çabuk sertleşmesi. jeller bir devrim var! Bu kadar inanılmaz kolay olduğu için.

Renkli jeller ek olarak Kataloğumuzda ve mühürleme jel, Nail Soakers, çözücü ve ihtiyacınız her şeyi bulabilirsiniz. boyutları değişir - biz profesyonel tırnak sanatçı, profesyonel tırnak sanatçı yanı sıra ev kullanımı için küçük bedenler için uygun fiyatlı geniş paketleri sunuyoruz.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası