Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Sızdırmazlık Jel
Hızlı bitiş üst jel LED dolgu macunu jeli mükemmel bir is
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Hızlı bitiş nded üst kat modern birinci sınıf LED dolgu macunu jel olan. tırnak akrilik sonraki kısım çivi bir parlak parlak alır „ parlak “ mühürlü. Bu özel ve sofistike hızlı bitiş üst kat Nded tarafından ince bir yapışkan tutarlılık vardır ve özerk düzgün geri çeker. 3 dakikadan az kuruma zamanı – UV ışık cihazın performansına bağlı olarak. 36 Watt ışık verimliliği ile birim kür bir ışık çok parlak Finishgel, örneğin, 1.5 dakika sonra tedavi ediyor. Online alışveriş süreci kolay ve bu nedenle mükemmel uygun, stüdyo kalitesinde mükemmel tırnak modeli katmanları uygulamak LED Versiegeler içinde ortak UV jel ve renk jel gibidir. Asitsiz üst kat alerjisi olanlar için idealdir. Nded hızlı bitiş üst kat 5 ml, 15 ml, 30 ml, 50 ml ve 250 ml miktarlarda mevcuttur. Ayrıca doğal çivi, akrilik tırnak ve çivi ile bu modern tırnak tasarım ürün hafta parlak kullanılabilir cam elyaf.

 

içinde ortak UV jel ve renk jel gibi online alışveriş süreci kolay ve bu nedenle mükemmel uygun, katman terleme olmadan tırnak modeli katmanları stüdyo kalitesinde mükemmel LED Versiegler da.

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.4787
Genel bakış
5
53
4
34
3
6
2
2
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası