Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Sızdırmazlık Jel
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Sızdırmazlık Jel

Filter articles

Yapay tırnak sipariş olarak dayanıklı ve uzun süre güzel olmak için bazı bakım gerektirir. Bu farklı jeller hangi üretim ve yapay tırnak dekorasyonu sırasında çeşitli adımlar uygulanır, kullanılır. Bunlardan biri jel sızdırmazlık olduğunu.

Sızdırmazlık jel yapay tırnak cilası ve malzeme korumak parlak bir tabaka alır sağlar. jel tırnak üzerinde koruyucu bir film ve yüzeyi pürüzsüz, onu kırmak ya da enkaz birikir verebilecek küçük kusurları mühürler. yapay tırnak ile ilgili çalışmaların tamamlanması için bu jel kullanımı sadece estetik bir soru değil, aynı zamanda hijyenik amaçlı olduğunu. Sadece küçük partiküller, kir ve mikropların olabilir kümesi tamamen pürüzsüz yüzey, engelledi çünkü.

Yelpazemizde mühürleme jel Gelnägeln optimal kullanım için uygundur. jel yüksek kaliteli, son derece ve tamamen Avrupa standartlarına uygun dostu olduğunu. Bir çok parlak sürümü ve ambalaj boyutları gibi farklı sürümleri, çok kısa kuruma süresi ile orta viskozite jel içinde sipariş edebilirsiniz. Eğer ürünlerimiz güven olmadığından emin değilseniz - sadece çok pahalı olmayan bir küçük paket ile basit verir. Ev kullanımı için, bu kesinlikle iyi bir fikirdir. Profesyonel tırnak teknisyenleri yapımcıları için, ancak, ilgi daha büyük boyutlarda vardır.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası