Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Renkli Jel 2 in 1
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Renkli Jel 2 in 1 Renkli Jel 2 in 1 Renkli Jel 2 in 1 farklı renkte 485'nizi bulun Favori renginiz için

Renkli Jel 2 in 1

Filter articles
1 2 3
Renk bulma
NDED Sminke gele Renkli Jel 2 in 1 NDED Sminke gele
dan 2,68 € *
Nightshine toz pastel Renkli Jel 2 in 1 Nightshine toz pastel
dan 1,98 € *

Renk ivme hayat ve senin her gün kullanılan parlatıcı bir göz alıcı her durumda getiriyor. Bu sadece sanat, ama yukarıdaki tüm tasarımında doğrudur. Ofis mobilya, duvar kağıtları, bilgisayar panelleri veya dosya klasörler - renkli öğeleri çevremize hakim. Ne ürünler için mobilya ve yaşam tarzı tasarım geçerlidir, ayrıca tırnak tasarımında uygulanması gereken!


Tırnak tasarım renkli jel 2 in 1 soak off UV LED bizim şirket hayatında ve Tırnaklarınızı üzerinde fazla renk getirebilir. Biz düz renk ("dizisinde, ek düz renk önce" müşteri adayları) jeller glitter etkisi, inci ve metalik jelleri anası parıldayan etkisi ile yukarı neon ve pastel tonlar farklı tonları inanılmaz geniş bir yelpazesi var çünkü.

Katalog aşağıdaki sayfalarda 4 D-Sortiment ve diğer ürünleri renkli jel 2 in 1 soak off UV LED bölgesine ait renk jelleri bulacaksınız. Her renk ve ilham sondaj adında mest!

Tüm renk jelleri içinde daha küçük paket boyutları evde kullanım için ve denemek için kullanılabilir. Çivi sanatçı ve stüdyoları için biz de daha düşük maliyetli toplu paketleri, müşterilerin tasarım adil bir fiyata tırnak sunmak mümkün kılan sunuyoruz. Tabii ürün kalitesi ve uyumluluk ile ilgili Avrupa standartlarına uygun tüm ürünlerimiz "

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası