Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Jel vernik
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Jel vernik Jel vernik Jel vernik farklı renkte 372'nizi bulun Favori renginiz için

Jel vernik

NAIL-EON UV oje saf Jel vernik NAIL-EON UV oje saf
dan 2,49 € *
NAIL-EON UV oje ipek Jel vernik NAIL-EON UV oje ipek
dan 3,35 € *
Bir kontur boyama boya 8 ml Jel vernik Bir kontur boyama boya 8 ml
1,96 € *
-10%
Jel Kaplamalar ve UV tırnak cilaları ait mükemmel geleneksel tırnak cilaları ve UV jelleri özelliklerini birleştirir. Kaplama bir fırça ile uygulanan ve UV ışığı altında sertleşmiş. Üst kat için ek sızdırmazlık kullanılır. Bu da mor ötesi ışık veya LED ışık ile sertleştirilmiş.
İnce viskoz jel kaplamalar basit tırnak cilaları onların işleme benzer, bu nedenle de tirnak hazırlanması benzer. Böylece boya de aynılarını yüzey kuru, temiz ve gres, arınmış olmalıdır. Doğal tırnak baz kat uygulamak için bir temel olarak değil. Bu yapışma geliştirir ve renk değişikliği tırnak güvenilir biçimde engellenir. UV oje filtre ne zaman akrilik veya jel tırnak yapısı son katman üzerinde. İnce ama donuk bir katman önemlidir. Bu UV ışık altında güvenilir bir tedavi sağlar ve çizilmeye karşı dayanıklı ve dayanıklı yüzey sağlar. İstenilen renk yoğunluğu henüz ulaşmış değil, başka bir katman UV lak uygulanabilir.
-O çok hızlı bir şekilde peel off oje tavsiye geçer. Jel kaplama süpürge kaldırılabilir. Uygulanan kaplama ince deri, tirnak gibi dış kenarlarını basitçe tarafından düşülür. Tırnak kalabilir birkaç parça-ebilmek var olmak kolayca çıkarmak süpürge ile.
Jel vernik çok sayıda renk ve metin tarifleri bizim online-shop mevcuttur. Mat veya parlak, parlak veya pul - zenginleştirilmiş olup olmadığını soru açık kalır. Aynı zamanda modeli konum tırnak tekrar yorumlanır ve süreci kolay tarafından tasarlanan. Mükemmel bir görünüm bile oje rengi jel özelliği uzun tutar bulunur ve güvenilir, olmadan çip ya da tırmalamak. UV jel vernik tırnak sanatı kreasyonlar uygulamada da idealdir. Emaye boyalar karışık veya nail art çıkartma ve diğer öğeleri ile birlikte. Örneğin aşırı parlak etkisi tırnak sanat ile göz alıcı kaplama örneğin bir Fransız ile bağlantılı olarak uygulanabilir ve yeni ve bireysel stilleri üretmek.
Mükemmel renk veya tırnak tamamen, mühürleme olduğunu. Üst kat bu amaç için idealdir. Jelkot istikrarın güçlendirilmesi ve ekstra parlaklık sağlar. Mat arzu edilir ve bu zaten uygun şekilde mat jel kaplama elde, değil parlak bir üst kat için de kullanılabilir.
Almak a bakmak bizim nded jel vernik çeşitli online alışveriş sürpriz ve bırakın. Bize sunduğu ürünler metil metakrilat ücretsiz ve duyarlı insanlar düşük riskli da uygulanabilir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası