Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Jel vernik
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Jel vernik Jel vernik Jel vernik farklı renkte 331'nizi bulun Favori renginiz için

Jel vernik

NAIL-EON UV oje saf Jel vernik NAIL-EON UV oje saf
dan 1,06 € *
NAIL-EON UV oje ipek Jel vernik NAIL-EON UV oje ipek
dan 2,96 € *
UV matt üst kat Jel vernik UV matt üst kat
dan 3,14 € *
Nightshine toz pastel Jel vernik Nightshine toz pastel
dan 1,98 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Jel vernik NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
dan 2,52 € *
NAIL-EON UV oje neon Jel vernik NAIL-EON UV oje neon
dan 3,54 € *
İnce viskoz jel kaplamalar basit tırnak cilaları onların işleme benzer, bu nedenle de tirnak hazırlanması benzer. Peki, böylece boya de bağlıdır yüzey kuru, temiz ve yağ arınmış olmalıdır. Doğal tırnak üzerinde temel bir kat uygulamak için bir temel olarak 's. Bu yapışma geliştirir ve renk değişikliği tırnak güvenilir bir şekilde engellenir. UV oje filtre ne zaman akrilik veya jel tırnak yapısı son katman üzerinde. Bir ince ama opak katman önemlidir. Bu UV ışık altında güvenilir bir tedavi sağlar ve tırmalamak-direnen ve dayanıklı yüzeyler sağlar. İstenen renk yoğunluğu hala elde değil, daha fazla UV kaplama uygulanabilir.


-O çok hızlı bir şekilde tırnak cilası kapalı bir kabuğu öneririz geçer. Jel kaplama süpürge kaldırılabilir. Uygulanan kaplama sadece tirnak ince bir deri gibi dış kenarlarını tarafından düşülür. Çivi, kalabilir birkaç parça kolayca kaldırılabilir sonra süpürge ile.
Jel vernik çok sayıda renk ve metin tarifleri içinde bizim online-dükkan mevcuttur. Mat veya parlak olsun, parıltı veya pul - ile zenginleştirilmiş istemiyorum açık kalır. Kolay işlenebilirlik da modeli konumu çivi olabilir tekrar tekrar yorumlanır ve tasarlanmış.

Mükemmel bir görünüm bile uzun ve güvenilir chip veya çizik oje rengi jel özelliği tutar bulunur. UV jel vernik çivi sanat kreasyonlar uygulamada da idealdir. Emaye boyalar karışık veya tırnak sanat etiketleri ve diğer öğeleri ile birlikte. Örneğin aşırı parlak etkisi tırnak sanat ile göz alıcı kaplama örneğin bir Fransız ile bağlantılı olarak uygulanabilir ve yeni ve bireysel stilleri üretmek.


Mükemmel renk veya tırnak sanat tamamen, sızdırmazlık. Bir üst kat bu amaç için idealdir. Jel vernik katman ve ekstra parlaklık istikrarı güçlendirdi. Mat isteniyorsa ve bu zaten buna mat jel vernik ile elde, değil parlak bir üst kat için de kullanılabilir.
Nded online alışveriş göz atın ve jel vernik geniş bir çeşitliliği ile şaşırmayın. Bize sunduğu ürünler metil metakrilat ücretsiz ve duyarlı insanlar düşük riskli da uygulanabilir.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası