Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Fransız Jel
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Fransız Jel

Filter articles
Fransız UV Jel Fransız Jel Fransız UV Jel
dan 1,34 € *
NDED Sminke gele Fransız Jel NDED Sminke gele
dan 2,68 € *

Fransız manikür harika. Bu tasarım tırnak mümkün tedaviye rağmen sade şıklığı ve bakımı, görmek, ekspres kolay daima ve mükemmel onlar da korunur. Boyalar için solvent, jel ve benzeri maddeler gerçekten Fransız bir görünüm oluşturmak için gerekli değildir. Bu tarz sade şıklığı ve her duruma adapte herhangi bir giysi her fırsatta takılabilir ve asla overdressed vardır. Fakat Fransız manikür bile iyi yetişmiş, sağlıklı tırnaklar için mümkündür. Ne doğal tırnak, kırık kırılgan ve ezik dolu olur?

Fransız manikür de yapay tırnak ile elde edilebilir bir görünüşüdür. Onları doğal çivi gibi yapar bir beyaz adam ile akrilik veya jel makaleleri tedavisi kolaydır. Boya, mücevherler ya da glitter etkileri kullanmayın yapay tırnak, jel tırnak,: fikrine alışmak için mi? Tabii ki! Ile Fransız-UV mümkündür jeller. jeller yumuşak beyaz ultra şık beyaz kullanarak, parıltılı deri yoluyla, hangi bir tırnak doğal rengine yakın pembe hassas tonlarında vardır. Fransız manikür modellenmiştir çivi avantajı bellidir: ekli tırnaklar doğal tırnak korumak, o kısa bir süre içinde büyük bir profesyonel bakım kurtarabilirsiniz çok altında. Daha sonra Fransız manikür başka bir seçenek ile doğal çivi olduğunu.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası