Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Euro-Line
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Euro-Line Bankası jel
Ayrıntılar
+
Euro-line yapıştırıcı jel özel olarak tasarlanmış bir jel son derece aşağıdaki doğal tırnak ve UV kullanmak için jel ve renkli jel arasındaki yapışma geliştirir tirnagi kozmetik olduğunu. Ek araçlar, böyle böyle bir bağ aracı ve astar olarak yine de sonuç inandırıcı mutlaka gerekli değildir. Sık sık uğraşmak zorunda, malzemeler, bizim Euro-line, modelleme yenilenmiş özellikle kadınlarda, gerçek bir nimet bir üründür. Velayet sorunları azaltılmış kadar basit ve henüz etkili. Ayrıca taze uygulanan nail ETKÝLÝ giyebilir. Biz bile bir daha olumlu özelliği size: bizim yüksek kaliteli astar jel alerjisi olanlar için uygundur. Size yüzde 100 emin olmak için bizim bağ jel işleme duyarlı insanlar için hiçbir soru yaprakları istiyorum önemli bir özelliğidir. Tüm ince viskozite düzenlenebilir bizim profesyonel jel türleriyle tırnak. Eğer burada hızlı ve ekonomik olan uygulama en iyi sonucu verir. Sen çok çivi ucundaki batırılmış fırçayla yakın gelmek emin olun. Yüzey otomatik olarak yumuşak uzanır (bal etkisi), sağ baştan olmak en aza indirgemek sonraki dosyalama çalışmaları tamamlandı. En yüksek kalitede üretici, her zamanki gibi doğrudan alacak. Profesyonel Ürünlerimiz ile size yaratıcı hayallerinizi yaşamak donatılmıştır. Çekinmeyin ve Çevrimiçi mağazamızdan markalı ürünlerle Puan edinildi.
Boyutlar
+
0.062 Metre (m)
0.061 Metre (m)
0.042 Metre (m)
viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.4286
Genel bakış
5
5
4
0
3
2
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası