Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Euro-Line
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Euro-Line

Filter articles

Yapay tırnaklar için Euro-Line UV jelleri özel mülkiyet ayrılır: Diğer çoğu UV jelleri aksine, kendisi tarafından bu hareket pürüzsüz. Hiç hoş olmayan kanallar, ama yine de yüzeyin altında yumuşak nedeniyle kısmen sertleşmiş yüzeyler, hiçbir ezik veya diğer usulsüzlükler var kırışıklıklar vardır. Böylece, tırnak değil, sadece çok düzgün de tipik parlak profesyonel modellik çivi vardır. Onlara ilginç ama bile izin parlamadığı yapar hafif bir düzensizlik ile büyümek için Yani parlak ve yumuşak, doğal bir çivi değildir.

Euro-Line jeller bal etkisi vardır. çivi otomatik yumuşatma sorumludur. Ki - evde kullanılmak üzere, profesyoneller ile uzak stüdyoları çivi - pratik bir şey. Normalde beceri epey bir gerektirdiğinden, UV mükemmel çivi düzeltmek için jeller.

Ürünlerimizin tüm konfor rağmen, Avrupa standartlarına uygundur. jeller bilimsel araştırmalar yapıldı ve uyumluluk için test edilmiş ve bu Euro-Line ikinci özelliğidir: Tüm jelleri alerjisi olanlar için uygundur. ebeveyn polimerler özenle seçilmiş olduğundan, bu nedenle hiçbir reaksiyon ya da diğer cilt tahrişleri beklemek gerekir. Apart €-line şey jelleri ile mümkün olduğunu, ne American Line Nails verebilir dan. Renkli özel de basit pastel tonları ve zarif Fransız manikür görünümü daha fazla dışlanan metalik ve parlak, parıltılı etkileri, şekiller.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası