Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Euro-Line

Euro-Line

Filter articles

Yapay tırnaklar için Euro-Line UV jelleri özel mülkiyet ayrılır: Diğer çoğu UV jelleri aksine, kendisi tarafından bu hareket pürüzsüz. Hiç hoş olmayan kanallar, ama yine de yüzeyin altında yumuşak nedeniyle kısmen sertleşmiş yüzeyler, hiçbir ezik veya diğer usulsüzlükler var kırışıklıklar vardır. Böylece, tırnak değil, sadece çok düzgün de tipik parlak profesyonel modellik çivi vardır. Onlara ilginç ama bile izin parlamadığı yapar hafif bir düzensizlik ile büyümek için Yani parlak ve yumuşak, doğal bir çivi değildir.

Euro-Line jeller bal etkisi vardır. çivi otomatik yumuşatma sorumludur. Ki - evde kullanılmak üzere, profesyoneller ile uzak stüdyoları çivi - pratik bir şey. Normalde beceri epey bir gerektirdiğinden, UV mükemmel çivi düzeltmek için jeller.

Ürünlerimizin tüm konfor rağmen, Avrupa standartlarına uygundur. jeller bilimsel araştırmalar yapıldı ve uyumluluk için test edilmiş ve bu Euro-Line ikinci özelliğidir: Tüm jelleri alerjisi olanlar için uygundur. ebeveyn polimerler özenle seçilmiş olduğundan, bu nedenle hiçbir reaksiyon ya da diğer cilt tahrişleri beklemek gerekir. Apart €-line şey jelleri ile mümkün olduğunu, ne American Line Nails verebilir dan. Renkli özel de basit pastel tonları ve zarif Fransız manikür görünümü daha fazla dışlanan metalik ve parlak, parıltılı etkileri, şekiller.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası