Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Renkli Jel
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium termo renk jel saf - Interplay net renkler
Ayrıntılar
+
Orta vizkozite Vylet-Nails Premium termo renk jel saf çivi üzerine kolayca uygulanabilen ve çekici ve değişen renk oyunları sağlar. Sıcaklıklar değiştirirken doğar bu renk değişikliği mümkün kılar. Yüksek sıcaklık yükselir, daha tam termo renk jel ve gölgelendirmesini değiştirir.

Vylet-Nails Premium termo renk jel saf kolay bir uygulamadır. Sonra tırnak cilalı ve ile tampon pürüzlü, astar uygulanmış. Daha sonra tırnak katman katman seçili jel ile oluşturulmuştur. Bu mükemmel modellenmiş, tırnak temizlenmiş yüzey üzerinde ince, ama sürekli bir katmanda C-eğri Order of Vylet-Nails Premium termal jel. Renk yoğunluğu artırılmalıdır hala başka bir katman rengi jel uygulanabilir. UV ışınları altında dikkatli tedavi 120 saniye için önemlidir. Mühür ve renk Parlatıcı uzun bitirmek olsun etkisi jel üst kat olduğunu.


viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.8235
Genel bakış
5
15
4
1
3
1
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası