Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Renkli Jel
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium termo renk jel pastel - yumuşak tonları renk değişikliği
Ayrıntılar
+
Vylet-Nails Premium termo renk jel alternatifler pastel her zaman sıcaklık değişiklikleri Renk. Yüksek sıcaklık, daha fazla renk değişikliği tamamlamak. Bunlar tekrar yeni ve çekici renk oyunları ve geçmiş üstünde jel tırnak ortaya çıkmaktadır. Jel modelleme sırasında renk jel uygulanır.
Yemin Vylet-Nails Premium termo renk jel pastel uygulama önce her zamanki gibi hazırlanır. Doğal tırnak şeklinde eğe ve ile tampon pürüzlü, sonra bir yapışma organizatörü uygulanır. C eğrisi çiviyle bina jel ile modellenmiştir. Katmanları ve UV lambası dikkatli tedavi çok önemlidir. Thermogel ter katman tarafından arıtılmış ve 120-240 saniye sertleşmiş tırnak uygulanır. Renk Yoğunluğu ve talepleri gerekir, daha fazla katman uygulanan ve tedavi. Jel mühürleme ile çivi kuvvet karşı dayanıklı, yüksek parlaklık sonunda yapılmış ve kalıcı olarak istikrarlı. Tırnak yüzeyinin Parlatıcı temizleyici veya parlatma petrol artırın.


viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.5
Genel bakış
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası