Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Renkli Jel
Vylet-Nails Premium termo renk jel metalik - jel renk değişikliği ile modelleme

Ayrıntılar
+

Termo renk jel metalik Vylet-Nails Premium ile benzersiz ve yakalayıcı çivi olduğunu. Bu renk jel hakkında özel bir şey: ne zaman sıcaklık değişiklikleri de Renk tırnak tasarımları ve bu metalik görünüm girer. Yani her zaman tırnak üzerinde yeni ve şaşırtıcı etkileri vardır.

Orta vizkozite Vylet-Nails Premium termo renk jel metalik jel tırnak içinde modelleme sırasında kurulmuştur. Astar yapışma için her zamanki gibi göz alıcı, tartaklandı ve bir çivi kaplı. Renkli jel bina jel sonra uygulanan, her zamanki gibi dikkatli vardır UV lambası altında tüm katmanları iyileştirdi. Terleme ile Zellette necesaria Vylet-Nails Premium termo renk jel ve temizleyici, renkli jel sipariş önce metalik ince bir tabaka uygulanır ve 120 saniye sertleştirilmiş. Gerekirse başka bir katmana renk yoğunluğu ve üzerinde çivi çivi jel final shaping artırmak için eklenebilir. Modelleme doğrudan ter katman üzerinde yer alan ve 120 saniye sertleştirilmiş bir dolgu macunu jeli ile adl.

viskozite
+

ince orta kalın

Mühür
+

uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+

Toplam inceleme

4.8333

Genel bakış

5
5
4
1
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası