Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Renkli Jel 2 in 1
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails Premium termo renk jel metalik - jel renk değişikliği ile modelleme
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Termo renk jel metalik Vylet-Nails Premium ile benzersiz ve yakalayıcı çivi olduğunu. Bu renk jel hakkında özel bir şey: ne zaman sıcaklık değişiklikleri de Renk tırnak tasarımları ve bu metalik görünüm girer. Yani her zaman tırnak üzerinde yeni ve şaşırtıcı etkileri vardır.

Orta vizkozite Vylet-Nails Premium termo renk jel metalik jel tırnak içinde modelleme sırasında kurulmuştur. Astar yapışma için her zamanki gibi göz alıcı, tartaklandı ve bir çivi kaplı. Renkli jel bina jel sonra uygulanan, her zamanki gibi dikkatli vardır UV lambası altında tüm katmanları iyileştirdi. Terleme ile Zellette necesaria Vylet-Nails Premium termo renk jel ve temizleyici, renkli jel sipariş önce metalik ince bir tabaka uygulanır ve 120 saniye sertleştirilmiş. Gerekirse başka bir katmana renk yoğunluğu ve üzerinde çivi çivi jel final shaping artırmak için eklenebilir. Modelleme doğrudan ter katman üzerinde yer alan ve 120 saniye sertleştirilmiş bir dolgu macunu jeli ile adl.

Sadece yapay çivi veya yapı tabakası üzerinde / sadece ticari kullanım için kullanın

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.8571
Genel bakış
5
6
4
1
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası