Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Renkli Jel
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Renkli Jel Renkli Jel Renkli Jel farklı renkte 475'nizi bulun Favori renginiz için

Renkli Jel

Filter articles
1 2 3
Renk bulma
NDED Renkli jel PURE Renkli Jel NDED Renkli jel PURE
dan 1,34 € *
NDED Makyaj jel  Renkli Jel NDED Makyaj jel
dan 2,65 € *

Renk hayata hayat katıyor, geride günlük yaşamın bir vurgulamak ve kesinlikle göz alıcı olduğunu. Bu tasarım değil sanat sadece, ama özellikle doğrudur. Ofis mobilyaları, duvar kağıdı, bilgisayar panelleri veya dosyaları olsun - renkli nesneler çevreye hakim. Ne de tırnak tasarım başvurmalıdır mobilya ve yaşam tarzı ürünlerin tasarımı için de geçerlidir!

Bizim evden tırnak tasarımı renk jelleri ile hayatınızı ve tırnak içine renkli bir sürü getirebilir. Biz sade renkler arasında değişen farklı tonları inanılmaz geniş (kelime "Düz" rengi gösteriyor serisi,) neon ve pastel tonları glitter etkisi, annesi parıldayan etkisi ile jeller için var Çünkü inci ve metalik jeller. Eğer aralık UV Jel renk jelleri bulacaksınız aşağıdaki katalog sayfaları 4D ürün hattı ve diğer ürünlerden renk jelleri, aittir. Olmak bireysel renkleri ve ünlü isimleri esinlenerek büyüledi!

Tüm ürünleri evde kullanmak için daha küçük boyutlarda denemek için kullanılabilir. Tırnak sanatçı yapımcıları ve stüdyolar için biz ancak teklif mümkün adil bir fiyat için de müşterilerin tırnak tasarımı sunmak için yapmak da ucuza büyük paketleri. Doğal olarak, tüm ürünlerimiz güvenlik ve ürün kalitesinin Avrupa standartlarına uygun.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası