Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / Baz Jel
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Baz Jel

Filter articles

Doğal tırnaklar duyarlıdır. Onlara doğanın yarattığı şeylerde olduğu gibi sadece onlar, temiz molası ise ancak kolayca ve mekanik uyarana uzun bilgisayarda yazmaya olmuştur dayanıklı, pozlama toz ve pürüzlü yüzeylerde oldukça duyarlı, kalıp güzel görünüyor. Onlar güzelsin onlar boyalar, vernikler ve jeller ile tedaviye rağmen, özellikle artan stres korunmalıdır. Bu nedenle, yapay tırnak tavsiye edilir. Onlar jel veya solvent, boya, vb doğrudan maruz kalmayacağı gibi doğal tırnak, böylece zararlı akrilik çevresel uyaranlara karşı koruyucu bir tabaka gibi. doğal tırnak kolayca eğer kurtarabilirsiniz ... Evet, ne zaman? yapay tırnak yavaşça mümkün olduğu kadar uygulandı zaman. Kullanılan yapıştırıcı bile tutun veya doğal tırnak değil, saldırıların ne zaman iyi bir koruyucu tabaka için?

Kataloğumuzda Eğer priming için yüksek kaliteli jeller bulacak ve yapıştırma için astar. ürünleri ve doğal tırnaklar yumuşak ve henüz mükemmel yapışma sağlamak. büyük paketleri ve tırnak salonu için maliyet yanı sıra profesyonel tırnak tasarımcı tabii evde kullanım için uygundur bile küçük miktarlarda yapalım. Olması gerektiği gibi ve her zaman ve yine çünkü biz hata ayıklama için bilgi broşürleri sağlayabilir, (sopa) dışında çalışmıyor. Ipuçları ve UV jel ile başa çıkmak için hile ve yapay tırnaklar heykel için talimatlar UV Jel uygulamasında sorun arama için hataların bir listesini de bulabilirsiniz.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası