Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / American-Line

American-Line

Filter articles

American-Line uv gel nails

American-Line uv gel nails, bu hiç yerine getirilmemiş istekleri terk tırnak tasarımları harika fırsatlar vardır. Renkli, şık, renkli, glitter etkisi ile, metalik veya Neontönen içinde, her şey mümkündür. Hangi Amerikan-Line modellenmiş jelleri, sağlam ve UV ışık altında Kuruduktan sonra, son derece dayanıklıdır. Ve her şey bu kadar bu çivi ile kolay, onlar stres bir sürü tutun.

Ayrıca basit bir görünüm sağlar American Nails Line - Her zaman renkli şatafatlı ve gösterişli olmayabilir. Eğer sırf şıklık için veya French Manikür ve minimalist tasarımı sonra pastel renkler, daha fazla gibi hissediyorsanız, iyi, o zaman öyle olsun. Ayrıca, bu talep American-Line uv gel nails ile olabilir basit farkındayız. Kataloğumuzda hakkında küçük bir göz atın. Siz de şaşıracaksınız ne kadar çeşitli Amerikan-Line için renk paleti. Tüm jeller UV-jeller, onlar tamamen sertleşir. Ve tabii ki tüm ürünler uyumludur. Amerikan-Line bireysel jeller çok koordine için tek bir üretici biraz bir şey kullanabilirsiniz.

Bildiğiniz olmayabilir Nedir: American-Line jelleri için kullanılan veri polimer araştırma kaynaklanmaktadır. Sanat ve gündelik yaşamda onların iyi özellikleri nedeniyle kullanılabilir polimerler, yani plastik çalışmada, genellikle güzellik ürünleri ile, ancak bu bilim ilgilidir. Eğer UV Jel American-Line da bilgisayarınızın astar olarak aynı araştırma laboratuvarında kaynaklı olduğunu biliyor muydunuz?


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası