Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Jel / American-Line
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

American-Line

Filter articles
American-Line uv gel nails

American-Line uv gel nails, bu hiç yerine getirilmemiş istekleri terk tırnak tasarımları harika fırsatlar vardır. Renkli, şık, renkli, glitter etkisi ile, metalik veya Neontönen içinde, her şey mümkündür. Hangi Amerikan-Line modellenmiş jelleri, sağlam ve UV ışık altında Kuruduktan sonra, son derece dayanıklıdır. Ve her şey bu kadar bu çivi ile kolay, onlar stres bir sürü tutun.

Ayrıca basit bir görünüm sağlar American Nails Line - Her zaman renkli şatafatlı ve gösterişli olmayabilir. Eğer sırf şıklık için veya French Manikür ve minimalist tasarımı sonra pastel renkler, daha fazla gibi hissediyorsanız, iyi, o zaman öyle olsun. Ayrıca, bu talep American-Line uv gel nails ile olabilir basit farkındayız. Kataloğumuzda hakkında küçük bir göz atın. Siz de şaşıracaksınız ne kadar çeşitli Amerikan-Line için renk paleti. Tüm jeller UV-jeller, onlar tamamen sertleşir. Ve tabii ki tüm ürünler uyumludur. Amerikan-Line bireysel jeller çok koordine için tek bir üretici biraz bir şey kullanabilirsiniz.

Bildiğiniz olmayabilir Nedir: American-Line jelleri için kullanılan veri polimer araştırma kaynaklanmaktadır. Sanat ve gündelik yaşamda onların iyi özellikleri nedeniyle kullanılabilir polimerler, yani plastik çalışmada, genellikle güzellik ürünleri ile, ancak bu bilim ilgilidir. Eğer UV Jel American-Line da bilgisayarınızın astar olarak aynı araştırma laboratuvarında kaynaklı olduğunu biliyor muydunuz?


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası