Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Tırnak süsleme sanatı seti
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Tırnak süsleme sanatı seti

Filter articles
Çivi folyo - gümüş Tırnak süsleme sanatı seti Çivi folyo - gümüş
1,01 € *
-25%
Nailart elmas 3x6mm Tırnak süsleme sanatı seti Nailart elmas 3x6mm
0,80 € *
-20%
Rhinestones kutusu Tırnak süsleme sanatı seti Rhinestones kutusu
3,57 € *
Nail art 50 adet perçin. Tırnak süsleme sanatı seti Nail art 50 adet perçin.
1,58 € *
-30%
nded glamour çivi folyo çita Tırnak süsleme sanatı seti nded glamour çivi folyo çita
1,68 € *
-50%
Mozaik ipuçları Tırnak süsleme sanatı seti Mozaik ipuçları
7,44 € *
Nailart elmas 3x6mm Menekşe Tırnak süsleme sanatı seti Nailart elmas 3x6mm Menekşe
0,48 € *
-52%
Tirnak sanat  Tırnak süsleme sanatı seti Tirnak sanat
4,08 € *
Striper seti Tırnak süsleme sanatı seti Striper seti
3,27 € *
Noel set 4 Tırnak süsleme sanatı seti Noel set 4
8,03 € *
Noel set 3 Tırnak süsleme sanatı seti Noel set 3
6,72 € *
Noel set 2 Tırnak süsleme sanatı seti Noel set 2
14,89 € *
Noel set 5 Tırnak süsleme sanatı seti Noel set 5
5,76 € *
Noel set 1 Tırnak süsleme sanatı seti Noel set 1
14,76 € *

Tırnak sanat kümeleriyle tam olarak doğru değil rahatsız ve yaratıcı tırnak sanat için bireysel bileşenleri dükkandan monte etmek isteyen. Bu her zaman yeni ve Özgün besteleri vardır bu yüzden çeşitli tasarım öğeleri farklı renklerde kümeleri içinde özetlenir. Tasarlanmış tırnak, tutucu, mücevher ve kartvizit takan ve tırnak sanat nerede tasarlanmıştır tırnak dükkanlar vardır.

Farklı renklerde uygun öğeleri farklı tırnak sanat kümeleri içinde birleştirilir. Bu tasarım üzerinde tırnak olarak uygulanan, tırnak sanat çok profesyonelce ve tutarlı bir şekilde çalışır. Uygulamaları ve besteleri çok varyasyon mümkündür, fantasy için sınır yoktur. Öğe bağlı olarak da farklı kümesi içeriğini aynı anda kullanabilirsiniz. Çok neon glitter parçacıklar mükemmel uygun halka veya payetler, neon renklerde de kullanılır. Tüm farklı parçacıkları veya şekiller glitter tarzı farklı şekillerde de birbirleri ile birleştirilebilir. Tırnak üzerinde benzersiz bir küçük peyzaj pullu bir seçim olabilir gibi butterflys ve pul sansasyonel göz alıcı için kesinlikle olan tasarım. Bu yüzden o ılımlı veya hatta çarpıcı tırnak sanat oluşturulur, renkleri ve öğeleri neden bağlı olarak seçilebilir.

Kim nail art oluşturulan kendi kendine değer yerler, renkler kümesindeki idealdir. Bir kontur olup teknoloji tırnak sanat kalemler veya bir fırça - uygulanan boya kullanımını içeren çok sayıda gölgeler seti de birbirleri ile karıştırılabilir. Örneğin pastel veya kalın tek renkler mevcuttur setleri, UV ile doğrudan oluşturmak uygun renk jel tırnak sanat jelleri. Tırnak sanat ses tonuyla Yani kolayca mümkün, sonuç tutarlı bir şekilde yuvarlak bir şey.

Nail art sets mağazamızdan profesyonel tırnak salonu yanı sıra özel kullanım için vardır. Orada, sadece tam derleme fiyatı da ikna etti çünkü kitleri çok popüler. Bu kategoride tarama, her kullanıcı hızlı bir şekilde bulmak ve güvenlik ile ilgili gereksinimini ayarla sanat sağ tırnak bulur. Kümeleri yanı sıra diğer ekipman ve aksesuarlar için mükemmel tasarım tırnak ve uzun süre dayanıklı model yer nded-dükkanında mevcuttur!

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası