Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: /
NAIL-EON İnce pamuklu ped
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

, NAIL-EON Pamuklu ped rahat yuvarlak bir şekle sıkıştırılmış pamuk bezler yapılır. İnce, beyaz bir çarşaf pamuklu ped bir tarafında bağlı olduğu, yastık ile tutabilir. Pamuklu ped diğer tarafında ince film size bu istenen sıvıyla olmadan sıvı Tırnaklarınızı emmek.

Yastık için kullanılan makyaj istiyorsanız, karşılık gelen sıvı ile pad de emmek. Hafif ve basit bir şekilde makyaj yapabilirsiniz böyledir. Gün ders cilt üzerinde bazı toz ve kir, ölü deri hücreleri ve izole yağ birikir. Bu-ebilmek var olmak tamamen ve basit bir temizlik sıvı ve NAIL-EON Pamuk tamponlarla kaldırın. Hızlı, kolay ve kapsamlı yüz temizliğinde pamuk yastık ile mümkündür. Bizim pratik ve küçük ambalaj içine Sığdır NAIL-EON Pamuk tamponlarla kolayca herhangi bir çanta içinde sadece ideal seyahat arkadaşı.

Ayrıca oje parmak ve ayak tırnaklarını boyasını çok pamuk tamponlarla vardır. , NAIL-EON
Pamuk tamponlarla sıvı çok iyi ve Kaldır kalıntı içermeyen ve tamamen her tırnak cilası emmek. Pratik film ile pamuk yastık kolayca takip edebilirsiniz ve ellerini sıvı gelmez.

Krem veya losyon-ebilmek var tatbikî olarak hassas cilt alanları üzerinde de kullanılabilir.

Yastıkları, yumuşak, emici ve hav bırakmayan.


Boyutlar
+
0.045 Metre (m)
0.197 Metre (m)
0.275 Metre (m)
Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası