Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak uzantıları / Stiletto Tırnak - Stiletto Ipuçları

Stiletto Tırnak - Stiletto Ipuçları

Filter articles
İpucu kutusunu stiletto ipuçları çivi Stiletto Tırnak - Stiletto Ipuçları İpucu kutusunu stiletto ipuçları çivi
2,90 € *
4,68 € / 100 g
Stilletto şablon 500 St Stiletto Tırnak - Stiletto Ipuçları Stilletto şablon 500 St
dan 8,36 € *
16,39 € / 1000 g
Kama Tasarım İpuçları Stiletto Tırnak - Stiletto Ipuçları Kama Tasarım İpuçları
6,25 € *
7,18 € / 100 g
Stiletto Tırnak - Etkili Tırnak Stiletto Ipuçları veya Sablonu ile

Ünlüler olun: stiletto tırnak eğilim doğrultusunda tam oldular ve tırnaklara sahip olağanüstü tırnak sanat süslemeleri. Stiletto ipuçları veya şablonları ile yapılan özel optik yapay tırnak, basit tasarımı ile mükemmel bir şekil yapar ve sürpriz için awesome Gösterim sağlar. Muhtelif, nded etkisi jelleri veya etkisi eklendi, UV tırnak cilası tırnak sanat maddeleri extravagantly şekilli tırnak minyatür bellekte kalan eserler vardır.

Yapay tırnaklar stiletto tırnak ön uç bir noktaya denir. Bu uç veya isteğe bağlı olarak ince olabilir son derece kurdu. Mükemmel tırnaklar için form sağlamak stiletto tırnak ipuçları sunabilir ve doğal tırnak çi tırnak vi yapıştırıcı ile tutturulmuş. Sanat için bir şablon akrilik, fiberglas veya jel tırnak olarak hizmet veren özel sivri şeklindeki şablon kullanmak mümkündür. Ne olursa olsun, her zamanki gibi tırnak katmanlar, malzeme adil sertleştirilmiş ve istenen tırnak sanat ile dekore edilmiştir. Stiletto tırnak -ebilmek var olmak son derece özellikle çarpıcı tasarım ve çok keskin. Her gün daha fazla Stilettos uygundur için oldukça çünkü kolayca tüm etkinlikler gerçekleştirmek.

İyi bakımlı eller ve özenle hazırlanmış doğal tırnakların güzel stiletto tırnak, sürekli olarak yapay tırnak tutmak için temel vardır. İlk adım ile tampon, pürüzlü belgili tanımlık doğal tırnak yayımlandı ve bir bağ ile Ajan, Stilettos için sözde astar boyalı jel modelleme olarak. İnce bir tabaka astar jel kuru astar gelir. Baz kat ve UV veya LED ışık altında tedavi tırnak gelişimi için temel oluşturur. Stiletto veya şablon ipuçları yordamı stiletto üzerinde bağlı olarak yerleştirilmesi ve tırnak oluşur. Tasarımları tasarımı için her zamanki gibi olanaklar mevcuttur. Yani fantezi tırnak sanat ile Fransız tarzı tırnak olmak ya da yapay tırnak ile açık renk bir düz boyalı veya etkisi kaplamalar tasarlanmış gibi olabilir.

İtalyan stiletto, çok keskin iğne silahın adını aldı ve stiletto topuklar tasarımı için bir araç olarak genellikle de şablonlar kullanılır. Esnek stiletto modelleme şablonlar ile akrilik-ebilmek var olmak kullanılmış ya da jel ve parmak ucu yerleştirilir. Şablonunda, kama şeklinde tırnak, tırnak tedavi, şablonu kolayca kaldırılır. Stiletto tırnak ipuçları dantel tırnak şekli üretmek için bir başka popüler varyantı vardır. Bunlar kullanılabilir ve farklı tür ve desenler olmayan içinde tırnak tutkal ile uygun boyutta doğal tırnak üzerine yapıştırılmış. Sonra da tırnak her zamanki gibi işlenir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€