Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak salonu ekipmanları / Tırnak tablolar
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Tırnak tablolar

Tırnak salonu arabası Tırnak tablolar Tırnak salonu arabası
93,78 € *
Tırnak salonu arabası Tırnak tablolar Tırnak salonu arabası
376,63 € *
nded mavi/beyaz çivi tablo Tırnak tablolar nded mavi/beyaz çivi tablo
159,68 € *
3,55 € / 1000 g
nded tırnak tablo Brown Tırnak tablolar nded tırnak tablo Brown
159,68 € *
3,55 € / 1000 g
Tırnak tablolar - pratik ve tırnak salonu en önemli mobilya
Hiç tırnak salon doğru iş yeri çalışır. Tırnak tabloları farklı gereksinimleri karşılaması gerekir, böylece kolayca sadece müşteri değil, aynı zamanda tasarımcı tırnak etkili ve ergonomik doğru var çalışabilirsiniz. Çeşitli diğer ekipman yanı sıra çalışma malzemeleri gibi Stüdyo ve iç, mobilya en önemli parçası tırnak tablodur. Kozmetik tabloları farklı sürümlerini ve her iki önemli kriter ergonomi, alan ayırma ve malzeme ile ilgili olarak stüdyonun içinde en yüksek tasarım gereksinimlerini karşılamak.

Tırnak tabloları farklı malzemelerden yapılabilir. Tezgah üzerinde çeşitli sıvılar ve tırnak içinde kullanılan maddeler dayanıklı her zaman önemlidir. Ayrıca plaka temiz ve mekanik hasara dayanıklı kolay olmalıdır. Özellikle sık sık çalışma yüzeyleri, bu nedenle Sunta veya Melamin kaplı bulunmaktadır. İyi çalışma yüzeyi temiz ve dezenfekte etmek kolaydır ve UV lambası ve diğer nail art eşyaları el yastıkları alan sunuyor. Ayrıca ekran standları, lambalar en iyi görünürlük ve diğer malzeme tezgah üstünde-ebilmek var olmak bütünleşmek-işyeri için önemli bir aksesuar olarak.

İyi tırnak tablo çeşitli çekmeceler ve bölmeler bulunuyor. Böylece, modelleme ve manikür için gerekli tüm ekipman,-ebilmek var olmak kolayca istif ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Entegre çekmece, Resimler, swirls ve farklı jelleri spot ve yer bulmak daha büyük konteyner örneğin depolama temizleyici veya Lehçe remover ile şişe-ebilmek var olmak stok içinde kasalarınız gibi boyayın. Özellikle alanı sınırlı olduğunda, iyi organize edilmiş bir manikür tablo profesyonel tırnak tasarım ekipman için gereken her şeyi içerir. Düzgün ve dayanıklı yüzeyler ve depolama odası her zaman temizlik ve hijyen sağlar. Yüzey nemli bir bez ile kolay temizlenebilir ve hatta tırnak salonu ve sıvılar gibi tezgah kullanılan maddeler dayanıklıdır.

Bir tırnak tırnak sanat eseri için tablo her zaman da dikkate mevcut yer seçimdir. Böylece tavan ışık veya pencere parlamayı olmayacak tablonun kendisini yerleştirilmelidir. Işık kaynağının yan masada bırakılırsa idealdir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası