Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak salonu ekipmanları / Kozmetik vardır

Kozmetik vardır

Kozmetik sandalye - müşteri ve Şevval Özçelik Güzellik için konforlu mobilya
Çok amaçlı bir kanepe her farklı bir yaklaşım ihtiyacı karşılamak gerekir. Yalan özellikle rahat müşteriler için geldiğinde ise, etkili ve profesyonel olarak çalışmak için uygun işlevleri çivi Tasarımcısı veya güzellik uzmanı ihtiyacı var. Çivi ve güzellik stüdyosu için güzel tasarlanmış mobilya, bütçe ve gereksinimi göre tamamen farklı bir şekilde donatılabilir.
Ana modeller genellikle daha ucuz ve hidrolik veya el ile ayarlayabilirsiniz. Ayarlama seçenekleri, örneğin ayak ve bacak parçaları yanı sıra dinlenme ve onların eğim için verir. Sık sık farklı pozisyonlarda oturmak için kullanılan ve aynı zamanda açıları endişeleri düz yalan gibi ayarları. Özellikle yüz ve vücut masajları için avantajlı bir durum. Gibi ayak kısmı genellikle bir kolu çok amaçlı koltuk ayarı için arka parçası istediğiniz konuma ayarlamak sağlar. Esnek ve iyi yastıklı kol dayama, seçilen konuma otomatik olarak adapte. Çalışma yüksekliği veya koltuk yüksekliğini sonra Hidrolik el veya ayak pedalı tarafından kontrol edilir.

Yarım - veya hatta tamamen elektrikli ayarlanabilir estetik kaygılar daha rahat kullanmak. Sırt ve ayak ve koltuk modelleri gibi temel, kablo sandalyeye bağlı elektrikli bir uzaktan kumanda ile bireysel bileşenleri etkisi genellikle benzer. Sandalye, ayrı ayrı ve böylece sonsuz yatay çok amaçlı kanepede kadar dik oturma istenilen pozisyonda kontrol motorları vardır. Yüksek kaliteli modeller sözde kilit kutusu var. Elektrik sistemi, yetkisiz olabilir artık ayarlayabilirsiniz böylece güneşin konumunu kilitlenebilir.

Bazı modelleri kablosuz uzaktan kumanda ya da masaj şekil olarak örnek tek bu bacaklar - pedikür için özellikle pratik olarak katlama olduğunu daha fazla görev. Dönen kozmetik kaygılar mevcuttur. Özellikle yerden tasarruf sağlayan ve çalışma için ideal küçük üsleri ile kozmetik kaygılar, tablo istikrarlı ve güvenli olması Bunlar henüz, yüksek bir ağırlığa sahip.

Uygun hijyen, Güzellik Salonu ve tırnak tasarımı önemlidir. Kozmetik kaygılar, dayanıklı ve kolay temizlenir döşemelik deri ile donatılmıştır. Yüzeylerin uygun bir dezenfektan sprey veya nemli bir bez ile hijyenik saf durumuna her kullanımdan sonra geri yüklenebilir.
Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€