Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak salonu ekipmanları
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Tırnak salonu ekipmanları

Filter articles

uygun alt kategori için seçiniz Tırnak salonu ekipmanları:

Tırnak tablolar
Profesyonel tırnak tırnak Tasarımcısı işçilik, malzeme, hem de işlevsel ve dekoratif mobilya tasarım hayatını. Tırnak salonu içinde tablolar önemli bir göbek önemli ana çalışma biçimi olarak tırnak.
Kozmetik vardır
Yer tabii ki güzellik salonunda, genellikle de çok amaçlı kanepe alır tırnak salonu içinde. Yüksek kaliteli endişelerimizi özellikle pedikür için pek çok özellikleri ile donatılmıştır. Farklı desen ve sayısız işlevler güzellik kanepe mükemmel her saygı seçiminde sunuyoruz.
Kozmetik sandalyeler
Tırnak salonu ve küçük kozmetik kozmetik sandalyede esnek ve az yer kaplayan bir şekilde yerini bulur. Uygun müşteri yerleşmiş ise, tırnak Tasarımcısı veya güzellik uzmanı rahatsız edilmeden çalışabilir ve etkili. Kozmetik koltukları çeşitli sürümlerini ve konfor ve hizmet açısından farklılık gösterir.
Tırnak salonu ekipmanları, nail art ekipman ve UV/LED aygıt için tırnak tasarım stüdyoları ucuz mağazaları - mobilya masalar, sandalyeler ve manikür ve pedikür ile 3 yıl garanti için yatak gibi
Birinci sınıf tırnak Salon ekipmanları ve mobilya gibi manikür güverte, tırnak tasarım tablolar ve pedikür koltukları 3 yıl garanti ile online satın alabilirsiniz. Modern tırnak tasarım ekipman gibi UV cihazları, LED lambalar, CCFL ışık kür birimleri ve tırnak kesiciler için tırnak sanat stüdyoları, ayrıca ile 3 yıl garanti ucuz sipariş edebilirsiniz. Tırnak tasarım yapay tırnaklar ve moda model istiyorsanız çok pahalı olabilir. Ama aynı zamanda bakım ve tasarım doğal tırnakların yapılmış kolay teknik bir aygıt tarafından. Kim onun tırnak stüdyo kazanabilmesi için değiştirmek istediğiniz istiyor veya başka aygıtı veya aygıtları evde tırnak bakımı desteklemek için gerekli böylece bizim katalogda bakabilirsiniz. Mobilyalar bizim katalog sayfaları görüntülemek, mobilya ve ekipmanları profesyonel için gereken ekipman ile tırnak tasarım ve genel tırnak stüdyo kolaylaştırmak, kullanımdan sonra cihazın eşledikten. Bu yüzden oldukça özellikle Freze bıçakları için arama, elektrik dosyalama, bak veya farklı UV cihazları daha yakından bakmak. Biz de farklı cihazlar toz emme ve yapay tırnak temizliği için taşırlar.
Hijyen önemli bir rol oynamaktadır. Temiz ile yapay tırnaklar tırnak yatağı için rahatsız edici ve genellikle kötü iyileşme enfeksiyonları ve hijyenik temizlik tasarımı aygıta almak önemlidir. Dosyalama ve toz kaplı Aspire edin cihazlar hava arındırmak ve ince plastik toz, Cilt, doğal tırnak ve aracı kurar ki önlemek yapay tırnaklar, freze. Boya, vernik, tırnak, hangi diğer araçları ile mümkün değildir hijyenik temizlik almanıza yardımcı olabilir. Mikroskobik parçacıklar gibi yerlerde, ultrasonik temizleyiciler temiz - benzer-e doğru bu gözlük ve takı olabilir yerleşmek için. Ekipman ve tesisleri her zaman hijyenik temizlik ve çünkü ancak bu şekilde,-ecek var olmak kalıcı olarak memnun müşterilere yüksek kalitede salon, tırnak.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası