Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje
Kalıcı Oje NAIL-EON Jel Tırnak Lac STRAIGHT Tırnaklar için

Ayrıntılar
+

Bizim jel kaplama var Peel Off  Kalıcı Oje ve strip özellikleri boya. Sadece astar ve baz kat atlarsanız, daha sonra trinak birkaç gün sonra sadece bizim jel cilalar kaldırabilirsiniz. Çoğu zaten yıl-Erlanger üretici etkinlik sırasında bize yeni ürünleri piyasaya müşterilerimiz ile gelmek bir bomba gibi vurdu. Uygulama özellikle kolay, kullanışlı ve pratik uygulamalarından doğrudan jel Şişe kullanılan ve uygulanan olabilir. Jel ceket de LED, ışık-tedavi tırnak cilası, UV tırnak cilası, Kalıcı Oje, Gelish jel. Jel Lehçe veya UV cila gibi bir geleneksel oje kullanmak için bazı hazırlıklar yapılmalıdır. İlk olarak, bir arabellek tirnak tirnak önce sonra buzlu gerekir temiz ve bir astar bağı ajan olarak temizlenmesi geçerli olacaktır. Bu havada kurutulmuş 's sonra bizim jel vernik astardır Özel baz kat çivi için renk değişiklikleri uygulanan ve Boya artıkları korur. Işık UV baz kat altında 2 dakikadır tedavi. Terleme katman tirnak ile kaldırılmaz, ancak Renkli jel kaplama doğrudan hala-ıslak baz kat için uygulanır. , tirnak yine 2 dakikaya UV ışık ve renk jel ışınlanmış tedavi. Özellikle zengin ve yoğun renk sonuçlanırsa olmalı, iki kat boya uygulamanız önerilir. Eğer bir Motif veya tırnak sanat için ıslak boya mutlaka çalışmaya devam eder bir üst kat için jelkot, uygulanan aşağıdaki şekilde yapılır. LED hazır! Üst sırasını izleyerek çivi önce kat Çizik korur ve ideal bir yüzey, terleme katmanı sağlar Kaldırır. Yeni böyle bir jel yöntemi deneyin ve göreceksin nasıl uygulama çok kolay. O 120 saniye olarak normal UV ışık cihazları ve 30-60 saniye birimleri kür LED ışık sertleşir. NAIL-EON Kalıcı Oje Jel Tırnak Lac STRAIGHT. Kalıcı Oje NAIL-EON Jel Tırnak Lac STRAIGHT Tırnaklar için ucuz online mağazada alışveriş.

viskozite
+

ince orta kalın

Mühür
+

uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+

Toplam inceleme

4.4471

Genel bakış

5
243
4
179
3
26
2
7
1
2

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası