Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak cilası / Bitirmek Oje
Tırmalamak-direnen, verleihender parlak vernik tirnak için mühürleme

Ayrıntılar
+

Eğer Tırnaklarınızı Manikür, süslemek için bir çivi sanatı ve sonra tırmalamak-direnen ve dayanıklı almak için her şeyi ile boyamak için çok az zamanımız var? Her şey sorun yok! Başlangıçta, Tırnaklarınızı istenilen uzunluğa ve şekil dosyası. O zaman temel bir kat uygulayın. Kuruduktan sonra sen şimdi boya renk boya Tırnaklarınızı üzerinde. Bu kaplama nemli durumda iken bir güzel tırnak sanat ile çalışmak olabilir. Oje tamamen tedavi tırnak sanatı ile olmalıdır. Daha sonra bizim NDED sealer boya öneririz. Eğer o bitmiş üzerinde çivi kolay boyalı giyebilir. Bu renk oje ve tırnak üzerinde süsleme ne boya çizik olabilir, ne senin tırnak sanat çözülür kadar korur. Bu bitiş oje kolayca yoğunluğu tarafından uygulanabilir. Ayrıca bir sertleşme birim kür bir ışık altında gerekli değil, o havada kurur çünkü herhangi bir diğer sıradan gibi vernik çivi. Yine de, çivi, çivi sanatı - motifler de dahil olmak üzere bir güzel parlaklık verecektir. Uzunca bir süre sonra böyle bir mühür için aradılar, olmuştur sonunda bize bulmak. Yani, yok artık beklemek ve bir yüksek kaliteli ürün, tırnak kesme için düşük fiyata sipariş.

Mühür
+

Havada sertleşme

Sertleştirme cihazına gerek olmadan tırnak tasarımı: Doğal veya yapay tırnaklarınızı teknik cihazlar kullanmadan ve bir elektrik kaynağından bağımsız olarak güzelleştirin. Bu mühre sahip ürünler havada kendiliğinden sertleşir.

Görüşleri
+

Toplam inceleme

4.375

Genel bakış

5
5
4
2
3
1
2
1
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası