Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak cilası / Renk Oje
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Renk Oje

Filter articles

Bakımlı ve kendi bireyselliği öne tarz hala daha güzel ve mükemmel boyalı doğal tırnak bak. Sadece renkler için kendi tercihi bir rol değil, aynı zamanda hangi onlar giyilir fırsat yok. Tırnak tırnak yaratıcı tasarım için çok kapsam izinden Nail cilalar. Bir iş randevum, bir gala ya da trendy sonra işi parti için olsun - tırnak sanat tasarımları ile size çarpıcı Neonfarbtönen için pastel renklerin kaplı oje renk seçeneğine sahip. Burada, ojelere doğal aseton içermeyen ve doğal tırnaklar için de yapay tırnaklar için uygundur.

Bizim seçim yararlanın ve Tırnak cilası hakkında bizim ürün sayfasına göz atabilirsiniz. UV Jel kez kaldırması gerektiğini, eğer profesyonel sektör Vylet-Nails uygun gücü yok Lite sabitleyici gelişimini sağlayacaktır çünkü. Bakım ve kırılgan tırnaklar ile yardım ve Vylet-Nails tırnak sertleştirici bulunabilir Vylet-Nails sırt dolgu doğal tırnak arasında çirkin geçiş yapar ve sanat görünmez çivi. Yaz renkleri Oje, metalik oje Fransız sunan buna geniş tırnak cilası için. Böylece uzun süre beklemeden hemen Tırnak cilası giyebilir, sen sprey kurutma makinesi kısa sürede kuru çivi veya mühürleyen bulabilirsiniz. Tırnaklarınızı özel bir şey, böylece - Oje tasarım çivi.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası