Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Dosyalar / Diğer Dosyalar
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Diğer Dosyalar

Filter articles

Onu çivi Dosyalama güzel modelage.On genellikle, ancak tırnak kesmeme tavsiye gücünü korumak için dosya için bir şey esastır. Onu kısaltmak ve bazı forme.Il vermek tırnak kenarına öğütmek için kullanılan ayrıca, pürüzsüz için yapay tırnak takılarak kolaylaştırmak için tırnak biraz üzerinde dosya mümkündür. çivi ve pürüzsüz ise parlaklık başka bir aksesuar olarak adlandırılan tırnak parlatıcı kullanmak daha iyidir. Her zamanki dosyaları dışında, bilimsel araştırma sihirli bir değnek off çekti. Gerçekten tırnağınızın görüntü kalitesini garanti edebilir günümüzde çeşitli dosyalar vardır, diğerleri arasında metal dosya, çok güçlü bir çivi veya yapay olanlar, dosya kartı ve eğer uygun yer tırnak biz çatlaklar önlemek için dosya ince taneli güvenebilirsiniz kırılgandır. Biz de cam tırnak törpüsü değinmemiz gerekiyor, çok uygun yumuşak buzlu çivi olasılıkla kırılgandır. Nihayet, tırnak resimler, elektrikli zımpara manikür vardır.
Tırnak formları türü ve hijyen ihmali olmadan uzun ömürlü sağlanması, her biri tutku, düzgün bir süreç için bir dosyalama ve tırnak sorunları ortadan kaldırmak izleyerek Tüm dosyalar.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası