Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Dosyalar / Koku Dosyalar
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Koku Dosyalar

Eğer meyveli narenciye veya çiçeksi bir parfüm tercih edin, size bu kategoride mükemmel kokulu dosya bulacaksınız. Bu inanılmaz kaliteli kokulu dosyaları yedi canlı kokuları tazeliği ile güzel bireysel baskılı desenler birleştirir. kokular vanilya, kiraz, hindistan cevizi, çilek, portakal, elma, kiraz ve mango içerir. Birini seçerek cazip kokular bu çeşitliliği çok zor olabilir ile. Neden yedi denemek ister misin?
Eğer, uzun, kısa kare ucu veya bu dosyaları tüm dosyalama kolaylaştıracaktır oval şekilli çiviler tercih edip Bizim kokulu resimler, şekillendirme ve doğal ya da yapay tırnaklar düzeltme için idealdir. Bu dosyaların dayanılmaz koku tırnaklarınıza için bir memnuniyetle zevk olacaktır. hassas kokular tırnak stüdyo kokusu geliştirmek ve bir çok evde kullanmak için keyifli vardır. Her kokulu dosya ayrı ayrı kendi vermeyen koku korumak için paketidir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası