Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Dosyalar
Dosyalama yüzey plastik 10-Pack - Exchange dosyaları için aksesuarlar
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

, Exchange dosyaları uygulama plastik kolaydır. Uygun plastik gövdeli ek olarak, kullanılabilir altında sipariş numarası V6892, dükkanda dosyalama yüzeyler eşleşen 10 Pack zımpara kağıdı plastik gerektirir. Bunlar uygulama dosyalama vücuttaki yapıştırılmış ve sonra kolayca kaldırılır ve bertaraf.

Dosyalama ve doğal ve yapay tırnak parlatma gelince

, Exchange dosyaları gerçek pro, sistemlerdir. Diğer dosya exchange dosyaları farklı olarak sadece törpü, trapez dosya veya sadece geniş dosyaları sadece her müşteri sonra değiş tokuş, kullanılamaz ve sarf malzemeleri ile en az olabilir. Şu dosya dosyalama yüzeylere kendinden yapışkanlı ve sade bir şekilde kullanmak için plastik gövde için yapıştırılmış. Yapışkan herhangi bir kalıntı bırakmadan zımpara yüzeyleri Kaldır sonra kullanılabilir. Değişim dosyası dezenfektan kolay temizlenebilir. Genel olarak, hijyenik ve uygun iş üzerinde yapay tırnak gibi doğanın güvenli.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
Genel bakış
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası