Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Dosyalar
Exchange dosyaları plastik - hijyenik dosyalarında tırnak Salonu
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Böylece bir tırnak muhafaza ve mükemmel çalışır, o daha önce modelleme gerekir veya daha önce tırnak tasarım doğru biçimde getirdi. Ne zaman o gelmek hijyenik manikür veya doğal tırnak hazırlanması için model konumunda plastik (2) Exchange dosyaları ideal araçlardır. Yüksek kalite zımpara sağlar en iyi sonuçları, dosyalama kağıt değiştirmek için basit yöntemle dosyalama dosyasıyla çalışma hijyenik güvenli kalacak.

Dosyaları uygulama çok basittir. Exchange dosya yanı sıra mağaza içinde çok sayıda değişik var nded ve kalan fazladan malzemeleri özenle ve küçük adımlar kaldırılır diğer dosyaları, kullanılan tırnak için doğru açıyla. Dosyaları modeli liner malzeme gelince doğal çivi de işleme için uygundur. Uygulamadan sonra sadece dosya, trapez dosya veya geniş düz tırnak törpüsü belirgin olarak kullanılabilen törpü hakkında özel bir şey. Kullanılan taşlama yüzeyi sadece tırnak törpüsü plastik gövdesinden çıkarılır – en hijyenik çalışma göstermek için müşteriler, gözleri önünde. İstikrarlı merkezinde dezenfektan gerekirse temizlenebilir. Sipariş numarası V6901 altında Dükkanı uygun dosyalama sayfaları kullanılabilir.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası