Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Dosyalar
Exchange dosyaları paslanmaz çelik - profesyonel tırnak salonu için en iyi malzeme
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

De şekilli bir tırnak sanat olsun sadece. Olmak-tüm ve büyüyeceğiniz sağ tırnak törpüsü, sadece kolay, ama aynı zamanda sağlam ve hijyenik olmalıdır. Değişim dosya sistemi kolayca bu gereksinimleri vardır bir araya geldi. Her kullanımdan sonra dosyalama yüzey kolayca değiştirilir, böylece hijyen için bile en yüksek talepleri yerine getirilir.

Son derece sağlam bir tüy kadar hafif yanı sıra yüksek kaliteli metal

Exchange dosyaları paslanmaz çelikten oluşur. Dosyalama vücut malzeme uzay gelir ve bu yüzden sadece en iyi özellikler getiriyor. Dosyalama, düz, formlarda uygulanması için trapez ve geniş şimdi elde edilebilir, uygun dosyalama yüzeyler gereklidir. Onlar aile paketi sipariş numarası V 6911 mağazasında mevcuttur. Her kullanımdan sonra paslanmaz çelik gövde yapışkan yüzeyinden yapışkan artıkları olmadan düşülür. Yeni müşteriler yeni ve kullanılmamış törpü manikür veya modeli durum hazırlanması için alırsınız. Dosyalama değişiklik müşteriler gözleri önünde yüzeyler idealdir. Bu güven ve profesyonellik oluşturur. Ayrıca hijyenik, yükleme-boşaltma moda dosyalama gövdeli olabilir: Bu kolay gerekli olduğunda dezenfektan temizlenebilir.

Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası