Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Sanatı / Folyo
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Folyo

Filter articles
1 2
Çivi folyo - gümüş Folyo Çivi folyo - gümüş
1,01 € *
-25%
Folyo - altın çivi Folyo Folyo - altın çivi
1,01 € *
-25%
Çivi folyo - parlak Folyo Çivi folyo - parlak
1,01 € *
-25%
Folyo - gökkuşağı çivi Folyo Folyo - gökkuşağı çivi
1,01 € *
-25%
Folyo - kırmızı tırnak Folyo Folyo - kırmızı tırnak
1,01 € *
-25%
Folyo - pembe tırnak Folyo Folyo - pembe tırnak
1,01 € *
-25%
Çivi folyo - mavi Folyo Çivi folyo - mavi
1,01 € *
-25%
Folyo - leopar çivi Folyo Folyo - leopar çivi
1,07 € *
-20%
Çivi folyo - mermer motifleri Folyo Çivi folyo - mermer motifleri
1,01 € *
-25%
Mükemmel tırnak sanat için tirnak folyo
Böylece tırnak tırnak filmi geliyor
Devam et, mükemmel, tırnak tırnak yüzeyinde, titiz bir hazırlık gereklidir. İlk adım tırnak örnek alınarak, manikürlü veya ve onun mükemmel son şeklini. O zaman doğal veya yapay tırnak Matt iyi yapışma yüzey oluşturmak için bir tampon ile kolayca olduğunu. Çok önemli ölçüde tırnak film dayanıklılığını artırır. Önemli: dosyalama tamamen kaldırılmış olması gerekir, örneğin bir süpürge aralığını mükemmel tarafından uygun nded.
, nded tırnak folyo kendinden yapışkanlı ve bu nedenle başından itibaren kesinlikle tırnak için bağlı kalır. En aza indirmek için sonraki düzeltmeler gerekli, aşağıdaki yordam tasarımcılarımız tavsiye: folyo doğru boyutu seçilir, cımbız taşıyıcı folyo gelen bir çift ile bu kolayca çıkar ve tırnak üzerine koy. Tırnak konumlandırma sonra folyo basıldığında ve yapıştırıcı hemen tırnak ile sorumlu olur.
 
Mükemmel bitirmek için uzun kavrama
Kendinden yapışkanlı etkisi, iyi hazırlanmış bir tırnak tırnak folyoyu uzun ve güvenilir bir şekilde tutar. Son mührü, daha fazla güvenlik sağlar. Özel sızdırmazlık jel-ebilmek var olmak kullanılmış-jel modeli, aynı zamanda bir üst kat veya net kat olması durumunda nded iyi bir hizmet sağlar. Özellikle de tırnak film dahil, yerleştirilir ve mühürleme jel üzerinde ter tabakasının tam kapak modeli konum için tedavi. Donuk folyo bu. aşağıda. Doğal tırnak, tırnak folyo, istikrarlı ve güvenli, saç kurutma makinesi - sıcak değil - sıcak hava ile ısıtılan Eğer tutar. Film düzgün ve sorunsuz ve tam belgili tanımlık tırnak yüzeyinde kendisi belirler. Mükemmel yaratılış tırnak tasarım kolay kolay kolay ev mümkün en asil bir görünüm için.
 
Geniş bir seçim çekici tırnak
Glamour tırnak foils nded aralığı geniş bir seçim vardır. Çiçek, organik veya hayvan desenleri metalik dan olan mevcut çeşitli nail art tasarım - tüm temalar olduğunu çarpıcı için hangi geçici nail art birlikte, yani göz alıcı parlak etkisi. Altın ve gümüş tasarım öğeleri klas ve şık etkisi olabilir ve özellikle göz alıcı gece görünümü için tırnak film yapmak.
Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası